Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Pawbeats Orchestra

28 listopada

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

To będzie znakomite wydarzenie!

Trasa koncertowa Pawbeats Orchestra zagości w Toruniu już 28 listopada. Wystąpią Bisz, GrubSon, Dorota Miśkiewicz, Marika, Klaudia Szafrańska, VNM, Zeus oraz live band i orkiestra smyczkowa. Gośćmi specjalnymi w Toruniu będą PEZET,  ONAR i TYMEK.  W tym oryginalnym projekcie muzycznym wystąpią zatem artyści z różnych klimatów muzycznych.

 

 

 

Pawbeats Orchestra to coś więcej niż koncert. To wydarzenie muzyczne gromadzące wyjątkowych artystów, muzyków i wspaniałą publiczność w prestiżowych miejscach, salach koncertowych w Polsce. To także pierwszy w Polsce stale koncertujący projekt producencki związany z hip-hopem. Na jednej scenie w towarzystwie live bandu wystąpią wokaliści, raperzy, a także orkiestra smyczkowa – prawdziwa fuzja elektroniki z instrumentalistyką.

 

 

Projekt Pawbeats od lat promuje granie muzyki na żywo. W składzie zespołu Pawbeats live grają: Sebastian Kret – gitara, Grzegorz Posłuszny – gitara basowa, Marek Górski – syntezatory, Natalia Szkudlarek – flet, Łukasz Sylwestrzak – skrzypce solo, Michał Maliński – perkusja oraz Marcin Pawłowski Pawbeats – fortepian, gitara, ukulele, hang drum oraz dwunastoosobowa orkiestra smyczkowa.

 

Kup Bilet

Cena biletów:

  • 89 zł / miejsca stojące
  • 99 zł, 129 zł, 150 zł / miejsca siedzące

Bilety do nabycia w sprzedaży internetowej na mua.com.pl.

Organizator:

Agencja Muzyczna Union

600347580

mua.com.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.