Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Paweł Domagała z Zespołem – Wracaj Tour

24 lutego

20:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,
24.02.2022 odbędzie się jeden występ Pawła Domagały, o godzinie 20:30. Wszystkie bilety wcześniej zakupione zachowują ważność i nie ma potrzeby ich wymiany.

Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, prosimy o kontakt na rezerwacje@adria-art.pl lub z bileteriami, za pośrednictwem których zostały zakupione Państwa bilety.

Pragniemy również uprzejmie poinformować, że może się zdarzyć tak, że na Państwa adresy mailowe będą przychodziły wiadomości dotyczące nowej rezerwacji. Prosimy o ich zignorowanie. Jeszcze raz przypominamy, że nie ma potrzeby wymiany biletów, a miejsca na nich wskazane pozostają bez zmian.

Do zobaczenia pod sceną!

Pozdrawiamy
Zespół Adria Art


Paweł Domagała z Zespołem – Wracaj Tour

24 lutego 2022, czwartek
godz. 20:30
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach.

Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii.

„Wracaj” – trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa
„Wracaj” to już trzeci album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”.
To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.
Na płycie usłyszeć możemy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co gwarantuje nam niepowtarzalną atmosferę na koncertach. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz!

Kup Bilet

Ceny biletów: 60, 80, 100, 120 zł.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.