Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

STAND-UP Piotr Bałtroczyk „Starość nie jest dla mięczaków”

23 marca

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

STAND-UP Piotr Bałtroczyk „Starość nie jest dla mięczaków”

23.03.2025 r. (niedziela)

godz. 17:00

Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń


W dniu 23 marca 2025 r. (niedziela) o godz. 17:00 w Sali Koncertowej CKK Jordanki w Toruniu (Aleja Solidarności 1-3) wystąpi Piotr Bałtroczyk. Jest on znaną, cenioną i lubianą osobowością życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy.
Podczas spotkania z Państwem, Piotr zaprezentuje swój autorski program kabaretowy – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny”.

To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Przekonajcie się sami!

Kup bilet

Bilety od 85 zł

do nabycia online na:

Kontakt w sprawie koncertu
i sprzedaży biletów:
Impresariat Artystyczny „Impart”
impart.pl
tel. 602 80 43 29

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY „IMPART” MIECZYSŁAW WATZA

UL. Żwirki 52

83-110 Tczew

tel. +48 602 80 43 29

www.impart.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.