Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Piotr Cugowski – jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę

11 stycznia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Piotr Cugowski – Jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę

11 stycznia 2025, sobota
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Przyjdź na niezwykłą muzyczną podróż z Piotrem Cugowskim! Trasa koncertowa „Jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę” to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo największe hity oraz premierowe utwory z nadchodzącej, drugiej solowej płyty artysty. Zanurz się w niezapomnianych dźwiękach i emocjach, które poruszą Twoje serce!


„Jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę” to słowa z najnowszego singla „Cisza przed burzą”, które stały się mottem kolejnej trasy koncertowej muzyka. Podczas występów usłyszysz nie tylko najnowszy singiel, ale także premierowe utwory z nadchodzącego, drugiego solowego albumu i największe przeboje artysty. Piotr Cugowski nieustannie zaskakuje swoją wszechstronnością i talentem. Od lat zachwyca publiczność swoim głosem i charyzmą na scenie. Jego muzyka to połączenie rockowej energii, emocjonalnej głębi i autentyczności. Na scenie towarzyszą mu znakomici muzycy, tworząc razem niezwykłe widowisko.


Nie przegap okazji, by doświadczyć na żywo magicznej atmosfery koncertów Piotra Cugowskiego. Zapraszamy już w styczniu do CKK Jordanki!


Kup bilet

rozpoczęcie sprzedaży:
03.07.2024, godz. 12:00

dostępne online na:

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.