Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Piotr Machalica | Mój ulubiony Młynarski

24 czerwca

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Mistrzowska interpretacja, humor, swada, lekkość, inteligencja. Wspaniałe wykonanie i oryginalne, znakomite aranżacje. 


Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. „Jeszcze w zielone gramy”, „Tango desperado”, „Nie ma jak u mamy”, „Bynajmniej”, „Moje ulubione drzewo”, „Najpiękniejszy list miłosny”, „Idź swoją drogą”, czy „Blue Tango”.

W październiku 2019 nakładem Sony Music Polska ukazała się płyta „Mój ulubiony Młynarski”, za którą w styczniu 2020 Piotr Machalica otrzymał nominację do Fryderyka.

Piotrowi Machalicy towarzyszy zespół w składzie:
Michał Walczak – gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki – gitara, walizka vel stopa
Cyprian Baszyński – trąbka, instrumenty perkusyjne


Koncert odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.


 


Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa


 • Połowa miejsc na widowni
  W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami.  Zasada ta nie dotyczy widza, który:
  – uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  – jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

 • Obowiązek zakrywania ust i nosa
  Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.


 • Dezynfekcja rąk
  Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.


 • Zachowajmy bezpieczny odstęp
  Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


 • Korzystanie z wind
  Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

 • Szatnie
  W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

 • Oświadczenie uczestnika wydarzenia
  Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Partnerzy wydarzenia

Miasto Toruń


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE


Wydarzenie realizowane w ramach promocji projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Kup bilet

Bilety: 40, 50 zł

online:

 stacjonarnie:

 • Kasa w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
  (56) 642 43 79Z
  czynna:
  czwartek – sobota,
  w godz.: 13:00-19:00.
 • Ośrodek Informacji Turystycznej w Toruniu
  Toruń, ul. Rynek Staromiejski 25
  (56) 621-09-30
 • Biuro Turystyczne Copernicana
  Toruń, ul. Żeglarska 18/1
  695-639-166

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.

procedura bezpieczeństwa

Procedura bezpieczeństwa organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce pobierz