Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Pomoc domowa – spektakl Och Teatru

9 maja

20:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

uprzejmie informujemy, że jesteśmy zmuszeni przenieść spektakl „Pomoc Domowa”, zaplanowany na 9.05.20222 w CKK Jordanki w Toruniu.

W porozumieniu z salą i artystami przygotowaliśmy już nowy termin wydarzenia, które odbędzie się 10.10.2022.

Państwa bilety zachowują ważność. Zmianie ulega pierwsza godzina spektaklu. Widzów z godziny 17:15 zapraszamy kwadrans wcześniej na 17:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z bileteriami, za pośrednictwem których zakupili Państwo bilety.

Pozdrawiamy,
zespół Adria Art.


Pomoc domowa

9 maja 2022, poniedziałek
godz. 17:15 i 20:30
Sala Koncertowa


Spektakl Och Teatru

„Pomoc domowa” to niezwykle popularna farsa teatralna, wystawiana na wielu scenach w Polsce i na świecie. Jedna noc, jedno mieszkanie, dwie sypialnie i… pomoc domowa, kierująca wydarzeniami.


Komedia autorstwa tytana gatunku – Marca Camolettiego. Sztuka opowiada historię małżeństwa: Norberta (Krzysztof Dracz) i Olgi (Katarzyna Gniewkowska), którzy w wyniku kryzysu małżeńskiego zaplątali się – każdy z osobna – w romanse (w rolach kochanków występują Małgorzata Kocik/Barbara Wypych i Mirosław Kropielnicki). Pośród całego zamieszania jedna osoba kieruje całą intrygą – tytułowa pomoc domowa (Krystyna Janda).


„Pomoc domowa” to spektakl teatralny wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Wyjątkowy przekład Bartosza Wiezbięty, znanego m.in. z filmów „Shrek” czy „Madagaskar”, sprawia, że widz nawet na chwilę nie może się powstrzymać od śmiechu.


„Pomoc domowa” – rewelacyjna komedia teatralna z udziałem gwiazd

Spektakl w reżyserii Krystyny Jandy to świetnie nakręcona maszynka do śmiechu. Od początku do końca intryga i niespodziewane zwroty akcji angażują widza w niesamowitą historię, która podbiła serca wielu miłośników teatru na całym świecie.


PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta
REŻYSERIA: Krystyna Janda


OBSADA:
Norbert: Krzysztof Dracz
Olga: Katarzyna Gniewkowska
Maja: Małgorzata Kocik/Barbara Wypych
Marek: Mirosław Kropielnicki
Nadia: Krystyna Janda

Kup bilet

Bilety w cenach:
80 | 100 | 120 | 140 | 160 zł.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.