Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Przygoda z ogrodnikiem

6 listopada

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Komunikat organizatora

Drodzy Widzowie,

niestety, w związku z wprowadzeniem czerwonej strefy w całym kraju i naniesionymi przez rząd obostrzeniami organizacja wydarzeń kulturalnych stała się niemożliwa.
W związku z tym musimy przenieść zaplanowany na 6.11.2020 w CKK Jordanki w Toruniu, spektakl „Przygoda z ogrodnikiem” na 31.01.2021. Godziny wydarzeń oraz ich miejsce pozostają bez zmian. Bilety zachowują ważność.

Zwracamy się do Was z najważniejszą prośbą w całej naszej działalności. Od czasu trwania COVID-19 nasza branża przeżyła trzęsienie ziemi. Od marca tego roku przenieśliśmy blisko tysiąc wydarzeń, a część musieliśmy odwołać z ogromną stratą finansową. Wiele z nich, dzięki Waszej pasji oglądania kultury na żywo i mimo wszystkich trudności, zorganizowaliśmy. Daliśmy z siebie wszystko, a dzięki temu wspólnie oraz bezpiecznie przeżyliśmy niezapomniane chwile.

Niestety, wirus zatrzymuje to, co kochamy, i nie pozwala nam tworzyć dla Was. Codziennie mówimy mu „stop”. Pragniemy wzruszeń i powrotu do normalności. Ale, niestety, na to potrzeba czasu.

I właśnie o ten czas chcemy Was prosić. Dzięki Waszej jednej decyzji – o zachowaniu biletu – jesteśmy w stanie przetrwać ten bezczynny okres i spotkać się z Wami w nowym terminie.Wiemy, że najważniejsi jesteście Wy, widzowie – i zdrowie Wasze, rodzin, bliskich. Jednak wierzymy, że ważna jest też kultura. Chcemy móc ją tworzyć także po pandemii. Jeśli jesteście w stanie nam pomóc w tym okrutnym czasie dla nas wszystkich – prosimy, zróbcie to. My odwdzięczymy się niezapomnianymi przeżyciami na scenie.

Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Zespół Adria Art


 

Uwielbiana przez widzów komedia „Przygoda z ogrodnikiem” (tyt. oryg. „Self Help”) w zupełnie nowej odsłonie. W rolach głównych ponownie Anna Mucha i Michał Sitarski.

„Przygoda z ogrodnikiem” to spektakl o małżeństwie Dzikich. Oboje marzyli o karierze aktorskiej, jednak nie poszło im ona najlepiej. Znacznie więcej sukcesów niż na scenie osiągają w biznesie – radząc innym, jak żyć! I chociaż jako specjaliści od samorozwoju świetnie się sprawdzają, to prywatnie dogadują się coraz gorzej.

Jak eksperci od dobrych rad poradzą sobie z kryzysem we własnym związku? Jak długim cieniem na ich relacji położy się tytułowa przygoda z ogrodnikiem? Kim jest Andrew i co zrobić z trupem w szafie?

Wszystkiego dowiecie się podczas spektaklu!

 

Obsada:

Anna Mucha (Cindy Dzika)
Katarzyna Cichopek/Olga Szomańska (Bernice)
Agnieszka Włodarczyk (Ruby)
Michał Sitarski (Hal Dziki)
Bogdan Kalus/Sylwester Maciejewski (Inspektor Snow)
Artur Krajewski/Kuba Wons (Jeremy Cash)

 

Scenariusz: Norm Foster
Oryginalny przekład i reżyseria: Mirosław Połatyński

Reżyseria 2020: Kuba Wons

Kostiumy: Krystian Szymczak
Scenografia: Marcello Sora

Kup bilet

Ceny biletów: 50, 70, 100, 125 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.