Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Ray Wilson – Time and Social Distance

18 maja

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Widzowie,

w związku z zamknięciem instytucji kultury koncert Raya Wilsona planowany na 18.05.2021 w CKK Jordanki w Toruniu, zostaje przeniesiony na 20.09.2021. Miejsce oraz godzina wydarzenia pozostają bez zmian.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z bileteriami, za pośrednictwem których kupili Państwo bilety.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Sprawdźcie naszą akcję #trzymambilet.

Zespół Adria Art


Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową.

Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji!


Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem – kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Muzyk porusza tekstami pisanymi prosto z serca i zachwyca niezwykłą barwą głosu.

 

Jeszcze tej jesieni ukaże się najnowszy singiel Raya Wilsona – „Mother Earth”, zapowiadający kolejny album studyjny artysty, „The Weight of Man”.

 

Najnowsza trasa Raya Wilsona – „Time and Social Distance” – to okazja do poznania materiału z nowego krążka i osobistego spotkania z byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis. Artysta zapowiada podróż poprzez silne emocje. To właśnie umiejętność zamykania własnych uczuć w kompozycjach jest tak doceniana przez fanów Wilsona. Muzyczną podróż wokalista uzupełnia pełnymi humoru i ciepła opowieściami ze swojego życia, co tworzy niezwykły efekt bliskości z gwiazdą.

 

Kup bilet

Ceny biletów: 70, 75, 90, 110, 130, 150, 170 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.