Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Raz Dwa Trzy

29 listopada

20:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Raz Dwa Trzy – „30 lat jak jeden koncert…”

 

29 listopada 2021, poniedziałek
godz. 17.30
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.

Wszystko zaczęło się 30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze. To tam członkowie Raz Dwa Trzy zagrali ze sobą po raz pierwszy.

Od początku konsekwentnie trzymają się z dala od mainstreamu i blasku fleszy. Ich znakiem rozpoznawczym pozostaje mistrzowskie połączenie niebanalnego talentu literackiego Adama Nowaka z prawdziwą muzyczną finezją jego kolegów.

Charakterystyczny styl pozwolił im nie tylko na tworzenie własnych utworów, ale też na brawurową interpretację tekstów mistrzów – Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zrobili to po swojemu, z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Największą sympatię publiczności zdobyli jednak dzięki swoim koncertom, podczas których można nawiązać z muzykami prawdziwą więź. I dlatego właśnie – koncertując – świętują 30. urodziny.


Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert !


W dniu wydarzenia sala będzie dostosowana do aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego.

Kup bilet

Ceny biletów: 50, 70, 90, 110, 130 zł.

 

Kup bilet na koncert i zyskaj rabat w wysokości 30% w hotelach sieci Focus w całej Polsce!

Jak otrzymać rabat? Wystarczy zakupiony bilet okazać do wglądu pracownikowi hotelu przy zameldowaniu lub przy składaniu rezerwacji.

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.