Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Rebecca O’Connor SIMPLY THE BEST as TINA

28 kwietnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Rebecca O’Connor SIMPLY THE BEST as TINA

28 kwietnia, 2024 niedziela

godz. 19:00

Sala Koncertowa


Słowa SAMEJ TINY TURNER mówią same za siebie: „Rebecca is so good, it’s SCARY…!”  („Rebeka jest tak dobra, że aż się boję…!”)


Rebecca O’Connor, jest jedyną artystką na świecie osobiście zatwierdzoną przez samą TINĘ TURNER! Kontynuując swoją światową trasę koncertową Rebecca O’Connor WIOSNĄ 2024 PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE!


Od 12 lat Rebecca występowała w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Australii, Południowej Afryce i USA, a teraz nie może się doczekać, aby wraz z jej niesamowitym zespołem i tancerzami pokazać swój ekscytujący show publiczności w Polsce! Artystka jest podekscytowana, że może przynieść „NASTĘPNY POZIOM” emocji na swoje występy po niedawnym odejściu Tiny.

Rebecca O’Connor to jedyna irlandzka artystka, która kiedykolwiek wygrała prestiżowy europejski konkurs telewizyjny prowadzony przez Matthew Kelly’ego przed ponad 33 milionami widzów „Stars in their eyes”. Ożywiła wtedy doskonałą interpretację Tiny Turner, zachwycając publiczność, i kontynuuje to robiąc to na całym świecie przed pełnymi salami.

Słowami Eibhlin Gleeson, menedżerki teatru Cork Opera House:
„Było to, jakby pociąg towarowy przetoczył się przez teatr i wysadził drzwi… CO ZA SHOW!”!

Ten koncert został też doskonale podsumowany przez żywą legendę: MICKA FLEETWOODA z FLEETWOOD MAC, który powiedział po obejrzeniu show:
„Rebecca to znacznie więcej niż tylko tribute show… to niesamowita wokalistka i artystka. Byłem oczarowany… to wieczór, którego nigdy nie zapomnisz!”.

 


Bądźcie gotowi żeby wstać ze swoich miejsc, gdy Rebecca dostarczy Wam elektryzujących wykonań największych przebojów Tiny Turner, w tym Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good To Me, i oczywiście jej „hymn”, SIMPLY THE BEST!

Kup bilet

Bilety:
od 119 zł

Dostępne online:

stacjonarnie:

w kasie biletowej w CKK Jordanki,
Al. Solidarności 1-3
(56) 642 43 79

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.