Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Rewia Burleski by Madame de Minou

20 marca

20:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

UWAGA! W związku z zaplanowanym protestem rolników i utrudnieniami na drogach, prosimy o zapoznanie się z mapką i wyruszenie na wydarzenie odpowiednio wcześniej, by dotrzeć na czas.

 

Rewia Burleski by Madame de Minou

20.03.2024 r. godz. 20:00

Sala Kameralna


Stała widownia Madame de Minou została już skutecznie uzależniona od brokatu i cekinów, więc wie co robić. To właśnie oni błyskawicznie wykupują pierwsze rzędy. A jeśli pierwszy burleskowy raz jest jeszcze przed Tobą, to nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę! Odkrywanie tego spektakularnego show po raz pierwszy jest jak kruszenie skarmelizowanego cukru na wierzchu kremu brule (tu powinno być to E z kreseczką, ale nie wiem, jak się robi na polskiej klawiaturze) – zrozumiesz dopiero gdy poczujesz.

Skrócona instrukcja obsługi burleski:

– zbierasz ekipę – sugerujemy żonę, babcię, czy kogo tam lubisz.

– wchodzisz na stronę i kupujesz odpowiednią ilość biletów jak najbliżej sceny.

– z niecierpliwością wyczekujesz 20.03, a w międzyczasie szykujesz najbardziej fancy kieckę, która nudzi się w szafie, bo nie ma gdzie jej zakładać. Masz różowy garnitur? Dawaj. Brokatowe kowbojki? Uważaj, bo jak będziesz wyglądać lepiej niż Madame de Minou to Cię wyprosimy. Na szczęście nie jest to łatwe.

– 20.03 o godzinie 18:30 zamawiasz ubera i udajesz się do CKK Jordanki.

– i na koniec… po prostu pozwalasz się ponieść.

Pewnie chciał/abyś wiedzieć, kto wystąpi tego dnia:

– Katerina Sahara – Wielcy mędrkowie do dzisiaj przeglądają starodawne księgi, próbując odpowiedzieć na pytanie „skąd przyszła do nas Katerina?” Zakładam, że po tym pokazie również zaczniesz się zastanawiać. Ona nie może być stąd. Kobiety śmiertelników tak się nie ruszają. Myślisz, że przesadzam? To chodź się przekonać.

– Miss Mistress – zaprasza rumieńce na Wasze twarze i dopiero wtedy zaczyna prawdziwe show. Szukasz nutki ekstrawagancji? Na jej występie nutka znajdzie Cię sama.

– Maya Rosa – gdy zaczyna śpiewać, pragniesz powrócić do momentu, w którym zazdrościłaś jej jedynie sukienki.

– Kajetan Bielecki – zachwyci Was błyskotliwym humorem i sprawi, że niemożliwe stanie się możliwe.

– Gospodyni wieczoru, która może tu napisać o sobie wiele, ale zaraz ma dentystę i się spieszy, więc żeby ją poznać musisz wpaść na jej (w sumie to moje) show – Madame de Minou

– Burlesque Artist.

Jak się przygotować? Dress to impress – elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu… ładnie. To idealna okazja, aby założyć to, za co zganiłaby Cię babcia. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.

Ile to trwa? Planowane są 2 akty + przerwa. Jak ktoś na Ciebie czeka w domu, to powiedz że będziesz po 23.

Co więcej? Przede wszystkim warto zajrzeć na stoisko gdzie znajdziecie: Pasties (ręcznie robione, oryginalne, takie bardziej świecące i mniej przyciągające postronne spojrzenia)

Fotosy A5 (35zł), A4 (50zł) (po występie złap performera, to ci strzeli dedykację)

Guilty pleasures z Atelier Minou (tutaj dopiero zaczyna się zabawa – sprawdźcie sami)

 


 

Kup bilet

BILETY:

do nabycia online:

 

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.