Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA

7 kwietnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Komunikat organizatora wydarzenia
KOMSTROMA Russian National Ballet


Szanowni Państwo,

Z wielkim żalem informujemy, że planowane w marcu i kwietniu 2022 r. tournée Russian National Ballet „Kostroma” musimy odwołać. Pomimo deklaracji władz Federacji Rosyjskiej zapowiadającej otwarcie do końca 2021 roku, granic z UE nic się nie zmieniło. Zakaz przekraczania granic wciąż obowiązuje. Oficjalnym powodem podawanym przez źródła konsularne jest pandemia COVID-19.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację pandemiczną i kontynuację restrykcji nie możemy liczyć, że w ciągu najbliższych tygodni sytuacja się zmieni, ale mamy nadzieję, że nastąpi to już w sezonie 2022/2023. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, ale nikt nie mógł przewidzieć takiego rozwoju sytuacji.


RUSSIAN NATIONAL BALLET
KOSTROMA

7 kwietnia 2022, czwartek
godz. 19:00
Sala Koncertowa


Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu ponownie jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA. Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje od dawna to Polskę odwiedzi dopiero po raz trzeci, w kwietniu 2022 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa i Bieriozką.


Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.


Nowy program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET KOSTROMA, zawiera oprócz tradycyjnych tańców i muzyki z Rosji również wspaniałe opracowania kultury Chin, Grecji, Węgier, Norwegii, Kuby i Irlandii, pokazanej przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów.


Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów to będzie wielkie, niepowtarzalne show, niezapomniana wycieczka po kilku kontynentach.


Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru.


GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

Kup bilet

Bilety do nabycia online na:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00.

Organizator:

Filip Premium Sp.z o.o.

Ryżowa 84/86

02-495 Warszawa

+48 22 723 02 02

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.