Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] RUSTAVI. Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji

13 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

z przykrością musimy poinformować, że koncert Państwowego Akademickiego Ansamblu Pieśni i Tańca Gruzji RUSTAVI, który miał się odbyć w dniu 13 marca 2022 roku w CKK Jordanki został odwołany.

Bilety można zwrócić w miejscu ich zakupu.

Przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Wianna Sp. z o.o.


RUSTAVI
Państwowy Akademicki Ansambl Pieśni i Tańca Gruzji

13 marca 2022, niedziela
godz. 19:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Bilety: 120 | 145 | 175 | 190 zł


Największy i najbardziej znany Państwowy Ansambl Gruzji!

To zupełnie inne, niż wiedzieliście dotychczas.


Ponad pół stulecia na scenie! Miliony zachwyconych widzów!

Niepowtarzalne tańce pod akompaniament orkiestry na żywo oraz unikatowy chór, podobnego niema na całym świecie – i to wszystko na jednej scenie.

Gorący gruzińscy mężczyźni i piękne gruzinki – ogień, energia i magia!


Huragan ekspresji, niezapomniane wrażenia, potężny ładunek energii! Zaskakujące, dynamiczne show, piękne barwne stroje – zobaczcie to na własne oczy, podarujcie sobie emocje na całe życzę!

Umiejętności tancerzy zaprzeczają prawom fizyki, grawitacji i możliwościom ludzkiego ciała! Doskonałość i perfekcja pod każdym względem!

Iskry na scenie – TAK, TAK – prawdziwe iskry od szabli i prawdziwa walka na scenie!

To warto zobaczyć, takiego nie zapomnicie nigdy. Gorąco zapraszamy.


Podarujcie radość sobie i swoim bliskim. Taki prezent nikogo nie pozostawi obojętnym.


Od momentu powstania zespół RUSTAVI dał około 8000 koncertów w ponad 80 krajach. Wśród nich były wiodące sale koncertowe i operowe na świecie.


„Monaco”, Monako, 13.08.1979 „Zespół Rustavi z Gruzji wystąpił przy pełnym teatrze „Les Etoiles”, a wśród publiczności był sam książę Rainier III oraz Jean Louis Medecin, Prezydent Miasta Monako…. Pragniemy podziękować temu znakomitemu Zespołowi, który oczarował publiczność swym mistrzowskim koncertem…”.

„New York Times”, 7.04.1990 „Jeśli nigdy nie słyszeliście wspaniałych polifonicznych dźwięków w wykonaniu gruzińskich chórów, 10-osobowy zespół oferuje całą ich paletę… Dostaliśmy to, czego potrzebowaliśmy… Reakcja publiczności była wręcz nad ekspresyjna.”.

„Gazeta Wyborcza”, Poznań, 24.02.2003 „Głos, który wypełnia serce i duszę i penetruje ciało i kości. Tak najlepiej opisać sposób, w jaki wczoraj w Poznaniu odebraliśmy tradycyjną muzykę z Gruzji wyśpiewaną przez Zespół Rustavi… Nie było zaskoczeniem, iż po pierwszym utworze nastąpiła wręcz burza oklasków”.

W 1990 roku zespół RUSTAVI został uczestnikiem ceremonii wręczenia amerykańskich Oscarów. Podczas ceremonii wręczenia nagród gruzińskie tańce i piosenki w wykonaniu zespołu wywołały lawinę oklasków.Kup bilet

Bilety: 120 | 145 | 175 | 190 zł

dostępne na:

Organizator:

WIANNA Sp. z o.o.

UL. ŚWIĘTOKRZYSKA 30/63

00-116 WARSZAWA

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.