Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Sax, film i Beethoven [ODWOŁANY]

17 kwietnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Koncert został odwołany.


Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Toruńska Orkiestra Symfoniczna


 

Wystąpią:
P. Gusnar – saksofon
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
A.Banaszak – dyrygent

Koncert ten pozwoli przenieść się do świata filmów. Saksofon – wiodący instrument pierwszej części koncertu, zaczaruje nas swoimi dźwiękami dzięki prof. Pawłowi Gusnarowi. Repertuar prezentować będzie twórczość kompozytorów filmowych. J. Williams otrzymał aż 51 nominacji do Oscara, jego muzyka pojawiła się w Liście Schindlera, Szczękach, Gwiezdnych wojnach czy Harrym Potterze. Na koncercie będzie można usłyszeć też utwór Narracja na saksofon altowy i orkiestrę Krzysztofa Herdzina. Zaprezentowana VII Symfonia A-dur op. 92 pozwoli dostrzec intensywność uczuć oraz doskonałość formy muzycznej, która charakteryzuje Beethovena. Toruńską Orkiestrę Symfoniczną poprowadzi Adam Banaszak.

W programie:
J. Williams – Escapade na saksofon altowy i orkiestrę
K. Herdzin – Narracja na saksofon altowy i orkiestrę
L. van Beethoven – VII Symfonia A-dur op. 92

Bilet na ten koncert dostępny w ramach Vouchera – biletu prezentowego. Szczegóły

dzieciaki sym-foniaki

Wybierając się na koncert, możecie Państwo pozostawić swoje pociechy w wieku 5-10 lat pod bezpłatną opieką naszych animatorek w ramach akcji Dzieciaki Symfoniaki.
Gwarantujemy, że oprócz standardowych zabaw i zajęć dla dzieci znajdzie się tu również miejsce dla gier muzycznych.
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: edukacja@tos.art.pl, 602253809

 

Kup bilet

Bilety w cenie:
30 zł (ulgowy)
40 zł (normalny)

Do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

  • Kasa TOS w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.