Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

SHEN YUN

20 stycznia

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

SHEN YUN
Chiny sprzed komunizmu

20 stycznia 2022, czwartek, godz. 19:30
21 stycznia 2022, piątek, godz. 14:00
21 stycznia 2022, piątek, godz. 19:30
Sala Koncertowa


Dar Nieba

W starożytności Chiny były znane jako Boska Kraina. Wszyscy od cesarza po zwykłych ludzi wierzyli, że ich kultura została podarowana przez niebiosa. Żyli w harmonii ze wszechświatem i dostrzegali łączność między wszystkimi rzeczami. Tradycyjna chińska kultura przekazywała owe zasady od tysięcy lat – zagubione zostały dopiero we współczesnym świecie.


Zapraszamy Cię dzisiaj w odwiedziny do świata utraconej cywilizacji. Aby umożliwić Ci tę podróż, rozszerzyliśmy granice sztuk teatralnych. Połączyliśmy starożytne legendy z innowacjami technologicznymi, a także autentyczne stroje z epoki z zapierającą dech w piersiach animowaną scenografią. Sprawiamy, że to chiński taniec klasyczny będzie kanwą opowieści i zapozna Cię z wieloma etnicznymi i ludowymi tradycjami. Tak hipnotyzującego doświadczenia wypełnionego czarującą muzyką orkiestry symfonicznej nie znajdziesz nigdzie indziej.


Zagubiony skarb – nie zobaczysz tego dzisiaj w Chinach

Prawdziwej chińskiej kultury, jaką ukazuje Shen Yun, nie zobaczysz podczas żadnego innego widowiska, nawet gdybyś szukał jej w Chinach. Tam partia komunistyczna postrzega tradycyjną kulturę jako zagrożenie dla swojej władzy i od dziesięcioleci stara się ją wyniszczyć. Nieomal udało jej się tego dokonać..

Na szczęście w 2006 roku grupa ludzi, stanowiących elitę chińskich artystów, przybyła do Nowego Jorku z misją przywrócenia do życia tradycyjnej kultury oraz przekazania jej światu. Stworzyli Shen Yun i uratowali tę majestatyczną kulturę przed zanikiem. Dołącz do nas w tym historycznym momencie. Weź udział w niezapomnianej podróży!


Tam, gdzie pojawia się Shen Yun, teatry wypełniają się po brzegi

Niektórzy przylatują z innych państw lub pokonują samochodem setki kilometrów, żeby tylko zobaczyć widowisko. Inni oglądają to samo przedstawienie po pięć lub sześć razy. Dlaczego? Wielu twierdzi, że nie ma takich słów, którymi można byłoby je opisać – trzeba to zobaczyć samemu na własne oczy.


Kup bilet

Bilety:

600 zł, 480 zł, 380 zł, 340 zł, 300 zł.

Do nabycia online na:

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00.

 

Organizator:

Polskie Stowarzyszenie Falun Dafa

Infolinia: +48 502 602 668

shenyun.com

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.