Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Odwołany] Sinatra Tribute

7 marca

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Mimo naszych najszczerszych chęci i ogromnego pragnienia spotkania z Państwem, niestety, w związku z niewielką liczbą sprzedanych biletów, zmuszeni jesteśmy odwołać trasę Sinatra Tribute zaplanowaną na marzec. Wszystkie środki za zakupione bilety zostaną zwrócone. Uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie z komunikatami i instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez bileterię na której dokonano zakupu.
Z poważaniem,
Zaxidfest

Sinatra Tribute
7 marca 2023, wtorek
godz. 19:30
Sala Koncertowa


Koncert „Sinatra. Tribute” to świetna okazja, aby usłyszeć na żywo nieśmiertelne hity Franka Sinatry w niezrównanym wykonaniu Narodowej Akademickiej Symfonicznej orkiestry Ukrainy i solisty Pawła Ilnytskiego. Niesamowity głos wokalisty pozwoli publice od pierwszego do ostatniego taktu odczuć prawdziwą obecność mistrza na scenie.


Podczas koncertu muzycy wykonają, taki znane hity: „My Way”, „New York, New York”, „Fly Me to the Moon”, „That’s Life”, „Strangers in the Night”, „Moon River” i inne.

Atmosfera Nowego Jorku ubiegłego wieku, jasne życie Broadwayu wraz z legendarnymi kompozycjami muzycznymi Franka Sinatry w projekcie „Sinatra. Tribute „.


 

 

Organizator:

Zaxidfest sp. z o.o.

Kazimierza Kordylewskiego 7/18

31-542 Kraków

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.