Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Sławek Uniatowski | THE BEST OF II

6 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

w związku z całkowitym zakazem organizacji wydarzeń jesteśmy zmuszeni do przeniesienia koncertu Sławka Uniatowskiego w Toruniu – CKK Jordanki z dnia 6.12.2020 na dzień 7.02.2021 r.

Uwaga!
zmiana godziny koncertu z 19:00 na 20:00.
Miejsce koncertu pozostaje bez zmian.

  • Bilety zachowują swoją ważność, osoby które kupiły bilet online, zostaną powiadomione drogą mailową i sms o nowym terminie.
  • Osoby, które kupiły bilety bezpośrednio w naszej agencji zostaną poinformowane o nadchodzących zmianach.

Prosimy o wyrozumiałość.

Życzymy dużo zdrowia!
zespół copa.pl

 


Sławek Uniatowski • THE BEST OF II  

CiechowskiWodeckiZauchaSinatra


Po gorąco przyjętej trasie The Best Of, w wypełnionych po brzegi salach, zapraszamy na drugą odsłonę koncertów Sławka Uniatowskiego z utworami swoich największych, muzycznych idoli! Ciechowski, Wodecki, Sinatra, Zaucha. Na jesiennych koncertach nie zabraknie największych utworów z płyty Methamorphosis, a także muzycznych zapowiedzi z nadchodzącego albumu Wielki Błękit, którego premiera będzie miała miejsce w grudniu 2020 roku. Wyjątkowe aranżacje, ciepły barytonowy głos, klimat i atmosfera koncertu sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.


Sławek Uniatowski – Wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.


Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony’ego Bennetta, Nat „King” Cole’a, Cheta Bakera czy Ellie Fitzgeral.Koncert przeniesiony z 14.10.2020r.


 

Kup bilet

Bilety w cenie 110, 120 zł.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Bogusławskiego 43/13

66-400 Gorzów Wielkopolski

+48 535 101 338

copa.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.