Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

SONIA BOHOSIEWICZ – KONCERT „10 SEKRETÓW MARILYN MONROE”

25 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

SONIA BOHOSIEWICZ
10 SEKRETÓW MARILYN MONROEOczywiście wiecie, że była najsłynniejszą blondynką świata, symbolem seksu, ikoną, najjaśniejszą z hollywoodzkich gwiazd, że prawdopodobnie popełniła samobójstwo, że śpiewała prezydentowi Kennedy’emu Happy Birthday, że prawdopodobnie była jego kochanką, że w ogóle miała facetów na pęczki, że tak pięknie podmuch wiatru unosił jej sukienkę, że miała najpiękniejszy uśmiech świata, że… 

 

Wielu rzeczy jednak o niej nie wiecie.


Sekrety wielkiej gwiazdy opowiedziane i wyśpiewane przez Sonię Bohosiewicz. Marilyn Monroe i Sonia Bohosiewicz – jakich jeszcze nie znacie…


W repertuarze utwory Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald czy Franka Sinatry, w tym piosenki znane publiczności z filmu Janusza Majewskiego „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, m.in. „I wanna be loved by you”, „On the Sunny Side of the Street”, „New York, New York”, „I’ve got you under my skin” czy „I’m beginning to see the light”.

Zespół w składzie: Fabian Włodarek –  fortepian, Michał Walczak –  gitara, Piotr Górka – kontrabas, Frank Parker –  perkusja.


Sonia Bohosiewicz –  kobieta z temperamentem i tajemniczym blaskiem w oku. Jej rola filmowa w „Excentrykach” (związana właśnie ze śpiewaniem) zdobyła uznanie czołówki polskich jazzmanów. Podczas koncertu usłyszą Państwo m.in. tytułowy utwór: „On the Sunny Side of the Street”.

Z okazji swoich urodzin 9. grudnia 2020 zaprezentowała singiel „My Heart Belongs To Daddy” promujący album „10 sekretów MM”, który ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora już 8.03.2021.Sonia Bohosiewicz o płycie:

Kiedy rozpoczęłam swoją filmową przygodę na planie filmu Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy w reż. Janusza Majewskiego, spotkałam się z jazzem oraz z panem Wojciechem Karolakiem. Od tego czasu nie myślałam o niczym innym tylko jak śpiewać jazz i znowu spotkać pana Wojtka.

Marzenie o śpiewaniu jazzu połączyło się w czasie z fascynacją Marilyn Monroe, aktorką, kobietą, ikoną (…). Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, falującej od podmuchu metra sukienki, kokieteryjnie przytrzymywanej na udach, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej.

I tak powstał mój własny koncert, który zatytułowałam 10 sekretów Marilyn Monroe. Zagrałam już w całej Polsce co najmniej sto razy. Album był konsekwencją koncertów i znowu mogłam – na moje szczęście – spotkać się z panem Wojciechem, który gościnnie wystąpił na płycie.

Premierę singla zaplanowaliśmy na 9. grudnia –  w moje urodziny, premierę płyty na 8. marca –  w Dzień Kobiet. W pierwszym przypadku to prezent dla mnie, w drugim dla wszystkich, którzy kochają jazz, Marilyn Monroe i pana Wojciecha Karolaka.


Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującym zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.


Wydarzenie przeniesione z 26 marca 2021 roku.

Kup bilet

Bilety:

 • 90 zł (I, II sektor)
 • 70 zł (III sektor)
 • 50 zł (balkony)

do nabycia online:

oraz stacjonarnie:

 • Kasa biletowa w CKK Jordanki,
  Al. Solidarności 1-3,
  tel. 56 642 43 79,
  czynna w piątki w godz. 13:00 do 19:00.
 • Ośrodek Informacji Turystycznej
  Toruń,
  ul. Rynek Staromiejski 25
  (56) 621-09-30
  Godziny otwarcia: pon.-pt 09:00- 18:00, sobota- 09:00- 16:00
 • Biuro Turystyczne Copernicana
  Toruń,
  ul. Żeglarska 10/14 (Hotel Gromada, I piętro)
  695-639-166
  Godziny otwarcia: pon.-pt 9:00-17:00

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

+48 56 643 19 20

jordanki.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.