Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Spotkanie z Mariną Abramović

9 marca

13:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

„DO CZYSTA” to wyjątkowa, przekrojowa wystawa poświęcona twórczości Mariny Abramović – działającej od około pięciu dekad wybitnej artystki, ikony performansu i niezwykłej postaci świata sztuki współczesnej.

Wystawa zorganizowana w CSW w Toruniu będzie odsłoną największej w Europie retrospektywy Mariny Abramović, zrealizowanej wspólnie z Moderna Museet w Sztokholmie, we współpracy z Muzeum Sztuki Współczesnej Louisiana w Humlebæk i Bundeskunsthalle w Bonn.

Polska będzie jedynym krajem w naszej części Europy, który uczestniczy w tym tournée. Na prezentowaną w Toruniu wystawę złoży się około 120 dzieł, począwszy od prac pochodzących z lat 60., na współczesnych realizacjach skończywszy. Organizatorzy zrekonstruują także niektóre performatywne akcje Abramović, które będą prezentowane na żywo podczas pokazu, tuż obok rysunków, obrazów, rzeźb, obiektów, fotografii, filmów wideo oraz elementów archiwalnych.

Więcej informacji o wystawie na stronie CSW

W marcu Marina Abramović będzie gościem toruńskiego CSW w trakcie wernisażu wystawy, a także podczas wyjątkowego spotkania z publicznością, które odbędzie się w CKK Jordanki!

Spotkanie zaplanowane jest  9 marca 2019 roku o godz. 13.00 w Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki, przy Alei Solidarności 1-3.

Wstęp na wydarzenie będzie biletowany. Bilety będzie można kupić poprzez stronę www.marina.csw.torun.pl od 29 STYCZNIA 2019 r., OD GODZ. 12.00.

 

UWAGA!

Szanowni Państwo,

z uwagi na organizowane w naszym Centrum spotkanie z Mariną Abramović uprzejmie informujemy, że parking podziemny w sobotę w godzinach 7.00-15.00 będzie dostępny wyłącznie dla posiadaczy biletów VIP na spotkanie z Mariną Abramović oraz dla stałych najemców abonamentowych naszego Centrum.

Za utrudnienia przepraszamy!

Kup Bilet

Do sprzedaży trafi 777 biletów. Koszt, w zależności od wybranego miejsca, wynosi:

Sektor I, rzędy A–C – wyłączone ze sprzedaży

Sektor II, rzędy D–G – do biletów sektora II dołączony zostanie katalog wystawy oraz zapewnione miejsce na parkingu przy CKK Jordanki – 500 zł

Sektor III, rzędy I–X – 250 zł

Sektor III, rzędy XI–XVII – 150 zł

Balkony – 75 zł

Bilet na spotkanie będzie jednocześnie jednorazowym biletem wstępu na wystawę, ważnym od 9 marca 2019 r. W trakcie spotkania przewidywana jest także transmisja wideo na znajdującym się w sali telebimie. Zapewniamy również tłumaczenie symultaniczne.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu

56 610 97 18

csw.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.