Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Stanisława Celińska – „Jesienna”

30 listopada

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

niestety, z przyczyn niezależnych od artystki i organizatora, koncert Stanisławy Celińskiej planowany na 30.11.2021 o godzinie 19:00 w CKK Jordanki w Toruniu zostaje przeniesiony na 3.12.2021.

Miejsce oraz godziny wydarzenia pozostają bez zmian.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy pisać na adres: rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

zespół Adria Art


Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju – taka jest Stanisława Celińska, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka.


W maju 2020 roku wydała płytę zatytułowaną „Jesienna” – będącą zapisem miłości, tęsknoty, pragnień i historii, którymi dzielili się z nią słuchacze po koncertach.

„Jesienna” to opowieść o tym, że „wrzesień też bywa słoneczny” – jak mówi sama artystka. To płyta o upływającym czasie i o tym, jak zatrzymywać chwile i zachowywać je w pamięci tak, by dalej dobrze i mądrze żyć. Stanisława Celińska opowiada na niej historie radosne i smutne, a poprzez piosenki przytula do serca swoich słuchaczy.

Wyjątkowymi tekstami Stanisławy Celińskiej zajął się współpracujący z nią od lat Maciej Muraszko i dodał do nich dźwięki skrzypiec, fletu, akordeonu czy mandoliny. Możemy być więc pewni, że koncerty Stanisławy Celińskiej z cyklu „Jesienna” dadzą nam ukojenie i pozwolą na chwilę zatrzymać się w świecie, który pędzi przed siebie, nie oglądając się na nic i na nikogo. Zapraszamy do wspólnego kołysania się.


Kup bilet

Bilety: 60, 80, 100, 120 zł

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.