Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Świat mistrza Beksińskiego – WYDARZENIE ODWOŁANE

4 czerwca

17:45

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Fundacja Beksiński z przykrością informuje o odwołaniu koncertu „Świat Mistrza Beksińskiego” w CKK Jordanki w Toruniu. Odwołanie koncertu nastąpiło z przyczyn niezależnych od organizatora.

Jednocześnie informujemy, że wkrótce firma eBilet (zajmująca się sprzedażą biletów na koncert) poinformuje mailowo wszystkich, którzy kupili bilety na koncert w Toruniu o odwołaniu koncertu oraz zaproponuje klientom zwrot pieniędzy lub zamianę biletu z pierwszeństwem wyboru miejsca na koncert „Świat Mistrza Beksińskiego”, który odbędzie się w Krakowie w dniu 10-go Listopada 2019 roku w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Fundacja Beksiński

 

Fundacja Beksiński zaprasza na:

Świat mistrza Beksińskiego

–       osiemdziesięciu wykonawców

–       multimedia

–       wystawa obrazów

Po znakomitym przyjęciu koncertów “Świat Mistrza Beksińskiego” w Warszawie zapraszamy Państwa na to niecodzienne widowisko to Torunia do sali CKK Jordanki.

Wydarzenie artystyczne „Świat  Mistrza  Beksińskiego”  stanowi wyjątkową propozycję dla odbiorców muzyki i malarstwa. Zdzisław Beksiński  tworzył swoje obrazy w nieustającym kontakcie z muzyką.  Wśród najczęściej wymienianych przez niego kompozytorów znajdował się Alfred Schnittke.

Stąd też pomysł pokazania obrazów Beksińskiego w integralnym połączeniu z muzyką , co umożliwia widzowi przeżycie wyjątkowych emocji.

Koncert  składa się z dwóch części:

W  części pierwszej koncertu usłyszymy  kwintet fortepianowy: Moderato A. Schnittkego.

W dwudziestominutowej przerwie można będzie obejrzeć obrazy malarza pochodzące z Muzeum Historycznego w Sanoku.

W drugiej część koncertu usłyszymy Requiem – A. Schnittkego połączone dramaturgicznie z multimedialnym pokazem obrazów Beksińskiego.

UWAGA:

Prosimy o przybycie na koncert godzinę przed jego rozpoczęciem w celu komfortowego obejrzenia wystawy obrazów. Możliwość obejrzenia wystawy będzie również w dwudziestominutowej przerwie koncertu oraz pół godziny po jego zakończeniu.

Czekamy na Państwa!

Fundacja Beksiński

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Kup Bilet

Bilety w cenach 79 zł – 149 zł do nabycia na stronie ebilet.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.