Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Świąteczna gala Robbiego Williamsa!

8 grudnia

20:00

dodaj do swojego kalendarza

Światowa Gwiazda przyjeżdża do Torunia
na nagranie świątecznej gali telewizyjnej
promującej nowy album „The Christmas Present”.

Fot. Glenn Gratton

Robbie Williams przyjeżdża do Polski na nagranie świątecznej gali telewizyjnej. 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki odbędzie się nagranie występu artysty dla Telewizji Polskiej. Robbie Williams z pełnym zespołem wykona w Toruniu świąteczne klasyki oraz nowe utwory ze swojej płyty „The Christmas Present”.

The Christmas Present” to pierwszy w karierze świąteczny album Robbiego Williamsa. Na dwupłytowe wydawnictwo składają się dwie części – „Christmas Past” i „Christmas Future” – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości. Robbie Williams nagrał swoje wersje takich utworów jak „Winter Wonderland”, „Santa Baby” z niemiecką wokalistką Helene Fischer, „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow” i „Merry Xmas Everybody” z Jamiem Cullumem, a także zupełnie nowe utwory w zimowych stylu, między innymi „Fairytales” z  Rodem Stewartem, „Bad Sharon” z udziałem… boksera Tysona Fury’ego, a także cover „Christmas (Baby Please Come Home)” nagrany z Bryanem Adamsem.

Singlem promującym album jest utwór „Time For Change”.

Płyta „The Christmas Present” dostępna jest już w sprzedaży na CD (standard i deluxe) oraz podwójnym winylu, a także w serwisach cyfrowych.

Warto zaznaczyć, że Robbie Williams dał przedwczoraj niespodziewany występ w londyńskim Hyde Park Winter Wonderland, świątecznym centrum Londynu! Z okazji premiery nowego albumu, artysta wykonał utwory „Christmas (Baby Please Come Home)”, „Merry Xmas Everybody”, „Winter Wonderland” oraz swoje klasyki „Angels” i „Feel”.

Fot. Glenn Gratton

Nagranie świątecznej gali Robbiego Williamsa w Toruniu zostanie wyemitowane przez TVP2 podczas tegorocznych Świąt. Należy  podkreślić, że gala jest nagraniem świątecznego programu telewizyjnego, a nie koncertem. Na galę nie będą sprzedawane bilety. Publiczność może wziąć udział w nagraniu otrzymując bezpłatne, pojedyncze zaproszenia, których duża pula będzie dystrybuowana przez lokalne i regionalne media. Warto też śledzić stronę internetową oraz profile społecznościowe Sony Music.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

SOS Music

56 6521016

www.sosmusic.pl

Zobacz także

19:00 | Sala Kameralna

LUNAPARK. Piosenki Grzegorza Ciechowskiego

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.