Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Symphonica

7 marca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne  widowisko „Symphonica” z muzyką zespołów m.in.: Metallica, Nirvana, Pearl JamDeep Purple, AC/DC, Guns N’ RosesAerosmith, Soundgarden, Nightwish, Iron Maiden. Jest to  podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej.

Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane  efekty sceniczneDźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie  usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne  dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju  kompozycje nurtu grunge.

Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci prestiżowych talent show  „The Voice of Poland” i  „Szansa na Sukces”Damian UkejeMonika PilarczykMichał Gasz.  Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej  Sylwii LorensShow to także popisy znakomitego skrzypka Kamila SkickiegoCałości dopełnia  Agata Kamykowska – solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi  Mikołaj Blajda.
Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda
Produkcja: Sylwia Lorens

Kup Bilet

Bilety dostępne:

  • www.filharmoniafutura.pl
  • ebilet
  • Empik
  • kasa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej znajdująca się na parterze CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń (wt-sb, godz. 13:00-19:00)

Specjalna oferta dla szkół i grup zorganizowanych

Rezerwacje grupowe – kontakt:

+48 533 955 593, filharmonia@filharmoniafutura.pl

Organizator:

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.