Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Odwołany] T.LOVE – 40 urodziny zespołu

13 października

20:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy Państwo,

informujemy, że koncert T.LOVE, zaplanowany na 13 października 2022 w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki, został przełożony i odbędzie się w nowym terminie oraz miejscu: 25 listopada 2022 w  klubie OD NOWA w Toruniu.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety na miejsca stojące automatycznie zachowują swoją ważność dla nowej daty oraz miejsca wydarzenia. Posiadacze biletów na miejsca siedzące, z wyższej kategorii cenowej, są proszeni o kontakt mailowy pod adresem kontakt@ticketclub.pl, w celu wymiany biletu.

Przepraszamy za powstałe niedogodności i mamy nadzieję zobaczyć się z Państwem już 25 listopada!


T.LOVE
40 urodziny zespołu

13 października 2022, czwartek
godz. 20:00
Sala Koncertowa


Jubileuszowy koncert T.LOVE w Toruniu z okazji 40. urodzin zespołu!


40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta nagrana w reaktywowanym składzie oraz jubileuszowe koncerty z udziałem wyjątkowych gości specjalnych. Kup bilet na koncert T.LOVE w CKK Jordanki i już 13 października świętuj razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz!


Rok 2022 to wyjątkowy moment w rock’n’rollowej historii T.LOVE. Zespół świętuje 40-lecie swojego istnienia, 30-lecie wydania ikonicznego albumu „King”. W kwietniu na rynku pojawił się także długo oczekiwany najnowszy krążek formacji, zatytułowany „Hau! Hau!”, nagrany w historycznym składzie: Muniek Staszczyk (wokale, teksty), Janek Benedek (gitary, kompozycje, produkcja muzyczna), Jacek Perkowski (gitary), Paweł Nazimek (bas) i Sidney Polak (perkusja). Wydawnictwo promowały single: „Pochodnia” z gościnnym udziałem Kasi Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, otwierający płytę „Ja Ciebie kocham” oraz neo-rock’n’rollowa „Ponura żniwiarka”. Teraz nadszedł czas na wyjątkowe koncerty.

Jesienią 2022 T.LOVE w reaktywowanym historycznym składzie wyruszy w jubileuszową trasę koncertową, celebrującą cztery dekady aktywności scenicznej zespołu. Formacja wystąpi m.in. w Toruniu, Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie oraz w Krakowie. Oprócz największych hitów i materiału z nowej płyty, nie zabraknie również muzycznych niespodzianek. Koncertom towarzyszyć będą występy gości specjalnych, których nazwiska załoga T.LOVE zdradzi już wkrótce.


T.LOVE wystąpi w Toruniu już 13 października 2022. Bilety na koncert w CKK Jordanki są dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl.


T.LOVE – 40 urodziny zespołu + goście specjalni:

  • 13 października – CKK Jordanki, Toruń
  • 14 października – Klub B90, Gdańsk
  • 10 listopada – Klub Wytwórnia, Łódź
  • 11 listopada – Centrum Koncertowe A2, Wrocław
  • 19 listopada – Klub Stodoła, Warszawa
  • 23 listopada – Klub Studio, Kraków

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Stodoła

ul. Batorego 10

02-591 Warszawa

+48 22 825 60 31, +48 691 800 388

stodola.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.