Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Taco Hemingway. Pocztówka z Polski

11 października

21:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19 koncerty tej jesieni nie mogą się odbyć i zostają przesunięte na 13 czerwca 2021 (godz. 18.00 i 21:00 – przyp. red.).
Wierzymy, że to już ostateczny termin końcówki trasy Pocztówka z Polski. Do zobaczenia na wiosnę!
W przypadku gdy nowy termin Ci nie odpowiada, możesz zgłosić się po zwrot środków za zakupione bilety za pośrednictwem formularza: https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu.
Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu COVID-19 tzw. tarczą antykryzysową, środki za zwrócone bilety trafią do Ciebie w czasie do 180 dni od dnia otrzymania zgłoszenia.
Organizatorzy

 


 


Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?

Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni – takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.
Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour ‘20 artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

 

Więcej informacji na stronie.

 

Organizator:

Revolume

ul. Boya- Żeleńskiego 4/18

00-621 Warszawa

+48 737 465 168

revolume.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.