Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Taco Hemingway. Pocztówka z Polski [PRZENIESIONY]

29 marca

21:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT


Drodzy, 
z powodu zagrożenia koronawirusem, zgodnie z najnowszymi wytycznymi ministerstwa, a także z uwagi na bezpieczeństwo nas wszystkich koncert Taco Hemingway w CKK Jordanki – Pocztówka z Polski tour zostaje przeniesiony
na 17.06.2020 na godz. 19:00.

W związku z nowym terminem, który bazując na oficjalnych komunikatach wydaje się bezpieczny, bilety zachowują ważność.


Komunikat bileterii (zespół Going. i Empik Bilety)

Na wszystkie wydarzenia z trasy Pocztówka z Polski przywrócono możliwość przepinania biletów za pośrednictwem aplikacji Going.
Jeśli jednak nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, w celu otrzymania zwrotu środków, prosimy o wysłanie kodu biletów oraz informacji, czy zwrot ma być dokonany na ten sam środek płatności co przy zakupie na adres support@goingapp.pl.
Zwrot zostanie zrealizowany w możliwie najszybszym czasie, postaramy się utrzymać termin 14 dni.
Za ewentualne opóźnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość z uwagi na wyjątkową sytuację.

Wszystkich posiadaczy biletów fizycznych prosimy o:
a) zwrot w miejscu zakupu biletu, jeśli bilet został kupiony stacjonarnie w salonie Empik;
b) odesłanie biletu pocztą lub kurierem na adres naszego biura
(Empik Bilety | al. Jerozolimskie 107 | 02-011 Warszawa),
jeśli bilet został kupiony drogą wysyłkową.


Bilety wyprzedane.

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?

Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni – takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.
Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour ‘20 artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

 

Więcej informacji na stronie.

 

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.