Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Taco Hemingway. Pocztówka z Polski [PRZENIESIONY]

17 czerwca

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Uwaga!

Terminy koncertów ponownie ulegają zmianie, mamy nadzieję, że już ostatni raz.
Wszystkie bilety zachowują ważność, zachęcamy do ich pozostawienia.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: support@goingapp.pl

Koncert z 16.06.2020 jest przeniesiony na 11.10.2020 (godzina 18.00).
Koncert z 17.06.2020 jest przeniesiony na 11.10.2020 (godzina 21.00).


 

Cztery i pięć. Dokładnie tyle lat minęło od premiery dwóch niezwykle ważnych EP-ek drugiej dekady XXI wieku w Polsce. Trójkąt Warszawski i Umowa o Dzieło, bo o nich mowa, sprawiły, że pseudonim Taco Hemingway pojawił się na ustach niemalże wszystkich. Od tego czasu warszawski raper zdążył wyprzedać kilka tras koncertowych, wystąpić na stadionie PGE Narodowy, sprzedać ponad 300 tys. płyt, nagrać z Quebonafide ultra popularny album Soma 0,5 mg i otrzymać trzy Fryderyki. Brzmi dość grubo, jak na kilkuletnią karierę, prawda?

Chwytliwe i różnorodne bity oraz niezwykle trafny i aktualny storytelling sprawiły, że niespełna 30-letni raper podbił serca tysięcy polskich fanów. Dziennikarz Marek Fall napisał o Taco, że “jego piosenki spodobały się nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają rapu”. W tej kwestii chyba wszyscy jesteśmy zgodni – takiego rapera w Polsce jeszcze nie mieliśmy.
Nadchodząca trasa będzie promowała płytę Pocztówka z WWA, Lato ‘19, która miała swoją premierę 23 lipca 2019 roku. W ramach Pocztówka z Polski Tour ‘20 artysta odwiedzi m.in. Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

 

Więcej informacji na stronie.

 

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.