Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Targi Ślubne

2 lutego

10:00

| Sala Kameralna

dodaj do swojego kalendarza

Drodzy narzeczeni, już 2 lutego 2020 r. zapraszamy na największe wydarzenie branży ślubnej, które odbędzie się w CKK Jordanki w Toruniu. Czekają Was kolejne emocje, nowe oferty i unikatowe spotkania. Zimowa edycja Targów Ślubnych w CKK Jordanki w Toruniu to idealna okazja, by dopiąć wszystko na ostatni guzik lub na czas rozpocząć przygotowania do ślubu w sezonie 2020/2021.

Targi Ślubne w CKK Jordanki w Toruniu to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców oraz najnowszymi trendami. Wszystkie ważne elementy gromadzimy dla Was w jednym miejscu. Pozwala to znacznie zaoszczędzić czas.

Na narzeczonych będzie czekało liczne grono wystawców, pokazy prezentacje, konkursy. Targi Ślubne w CKK Jordanki w Toruniu to miejsce pełne inspiracji ślubnych. Przygotowujemy dla Was dużo nowości i atrakcji. Oczywiście lepiej nie mogliście trafić! Wystawcy pomogą Wam przy wszystkim. Dlatego na targach nie może Was zabraknąć!

Wydarzenie na Facebooku

Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w dniu targów w kasie przy wejściu.

 

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.