Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

KARUZELA GNA ORKIESTROWO – SOLD OUT

4 listopada

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KARUZELA GNA ORKIESTROWO

04.11.2023, sobota
godz. 19:30

Sala Koncertowa


Największe polskie przeboje!


KARUZELA GNA ORKIESTROWO to spektakularny koncert z legendarnymi przebojami polskiej muzyki rozrywkowej w niespotykanych dotąd aranżacjach. Specjalna edycja koncertu rozszerzona o udział orkiestry i nowe utwory to gwarancja doskonałej zabawy na najwyższym poziomie!


 WYJĄTKOWI ARTYŚCI

Energia wokalistów Music Everywhere i porządna dawka dobrej muzyki od niesamowitego bandu to dopiero początek. Dodajcie do tego wirtuozerię Orkiestry Kameralnej Progress i występy wokalne gości specjalnych: Julii Olędzkiej i Kacpra Andrzejewskiego.


„Dziwny jest ten świat”, „Szklana pogoda”, „Mamona” to tylko niektóre z nowych utworów, które usłyszycie obok „karuzelowych” klasyków w orkiestrowej odsłonie: „Biała Armia”, „Zacznij od Bacha”, „Nie pytaj o Polskę”, czy „Ludzkie gadanie”.

LEGENDARNE POLSKIE PRZEBOJE

Oprócz mocnego brzmienia nie zabraknie również czegoś dla wielbicieli nastrojowych kawałków jak: „Jest taki samotny dom”, czy „Czas nas uczy pogody”. Fani muzyki instrumentalnej z pewnością docenią z kolei orkiestrowe brzmienie „Zapytaj mnie, czy cię kocham” czy „Synonimy”.

Dzięki wyjątkowym aranżacjom wybitnych kompozytorów młodego pokolenia odkryjecie głębię i nowe znaczenia piosenek minionych dekad. Podczas tego zjawiskowego wieczoru nie tylko usłyszycie pasjonującą muzykę, ale ją przeżyjecie.


NIEZAPOMNIANY WIECZÓR

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej! Więcej na: https://www.karuzelagna.pl/orkiestrowo

 

Kup bilet

Bilety:
od 99 zł

Dostępne online:

Zamówienia grupowe biletów
powyżej 20 miejsc – tylko firmy i instytucje:
bilety@musiceverywhere.pl

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.