Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

THE BEST OF TINA

11 maja

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

THE BEST OF TINA

11 maja 2024, sobota
godz. 19:00

Sala Koncertowa


Największe przeboje legendarnej TINY TURNER


Tornado. Skarb. Nie było wcześniej nikogo takiego jak Tina Turner. Muzyka gwiazdy zachwycała fanów na całym świecie, a jej występy na żywo przyciągały tłumy, które przepełniały hale koncertowe. Artystki już z nami nie ma, jednak jej utwory pozostaną wiecznie żywe i wciąż mogą zachwycać.

 

 


Dołącz do nas, aby wspólnie celebrować dorobek muzycznej legendy. Podczas koncertu usłyszysz m.in. takie przeboje jak „The Best”, „What’s Love Got To Do With It”, „Private Dancer” czy „Golden Eye” w aranżacji utalentowanych, polskich artystów.


WYJĄTKOWI ARTYŚCI

Poczuj rytm pulsujący z gitarowych riffów, zanurz się w głębokich dźwiękach basu i poderwij się do tańca w takt dynamicznych partii perkusji. Charyzmatyczni soliści, wybitny zespół wokalny, wszystko zaś dopełnione bogatym brzmieniem Orkiestry Krzysztofa Falkowskiego oraz Golden Gate String Quartet. To będzie wyjątkowy hołd dla niezrównanej Tiny Turner.

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

Do współtworzenia muzycznego spotkania zaprosiliśmy utalentowanych artystów z całej polski. Ich unikalne aranżację pozwolą na nowo poczuć magię największych przebojów Tiny: „We Don’t Need Another Hero”, „What You Get Is What You See” czy „Look Me In the Heart”. Przekonaj się, jak różnorodna jest jej muzyka. Na chwilę zapomnij o codzienności i świętuj talent artystki z innymi fanami. Wspólnie stworzymy niepowtarzalną atmosferę i podzielimy się pasją do muzyki Tiny Turner.


PRZEŻYJ WYJĄTKOWY WIECZÓR

To Twoja szansa, by na nowo doświadczyć magii Tiny Turner, która przez dziesiątki lat inspirowała i podbijała serca fanów na całym świecie. Daj się porwać w niezapomnianą podróż, pełną radości, wzruszeń i pięknych wspomnień. Zakochaj się na nowo w utworach artystki i daj się zainspirować odwadze, szczerości oraz energii, które drzemią w piosenkach Tiny. Zobacz więcej na www.thebestoftina.pl 

 

Kup bilet

Bilety:
od 99 zł

Dostępne online:

Zamówienia grupowe biletów
powyżej 20 miejsc – tylko firmy i instytucje:
bilety@musiceverywhere.pl

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.