Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

THE KING OF SWING

10 listopada

19:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

THE KING OF SWING

W Toruńskich Jordankach!

10.11.2024, godzina 19.30


To będą dwie godziny raju dla uszu i duszy. Bigbandowi giganci zagrają w Toruniu !

„The King of Swing“ to show, na którym obecność fanów jazzu, swingu i muzyki w najlepszym wykonaniu jest obowiązkowa! Utwory orkiestry Glenna Millera, Benny Goodmana, Sinatry i Michaela Buble.

Występy tego zespołu zawsze wzbudzają ogromne emocje, a jego dyrygent to ceniony producent najciekawszych projektów na światowym rynku muzycznym! Woytek Mrozek i bigbandowa The 1st New York Orchestra po wielkich międzynarodowych sukcesach m.in. w w Filharmonii w Helsinkach podczas europejskiego tournee przyjadą do Białegostoku. Już za miesiąc muzyków na żywo będzie można usłyszeć w Białymstoku. Publiczności przedstawią najważniejsze utwory z dorobku: Glenn Miller Orchestra, Benny Goodman Orchestra oraz piosenki Franka Sinatry, Michaela Buble i Andrew Sisters. Zespół wykona między innymi takie przeboje jak „Don’t be that way”,, „Moonlight Serenade”, „Petite Fleur”, „Sing-Sang-Sung” czy „Sweet Georgie Brown”. Publiczność usłyszy w sumie 25 pięknych tematów muzycznych. Szykuje się więc długi wieczór, wypełniony wspaniałymi dźwiękami!

„Dwie godziny raju”

Komentarze po tegorocznych występach The 1st New York Orchestra są entuzjastyczne „To jedyny, niepowtarzalny i spektakularny koncert! Woytek Mrozek pobija wszelkie rekordy jakości i wirtuozerii…”, napisał jeden z widzów. „Dwie godziny raju dla uszu i duszy”, dopowiadał inny komentujący. Te opinie potwierdzają wysoki poziom zespołu. Błyskotliwe i perfekcyjne brzmienie orkiestry i niepowtarzalna barwa klarnetu, to główne jego atuty. W programie jesiennych występów. Woytka Mrozka wraz z The 1st New York Orchestra ważną rolę odgrywać będzie także Ladies Trio. Barwa głosów trzech artystek doskonale współbrzmi z klasyką swingu. Ta pochodząca z Lwowa grupa wokalna w mistrzowski sposób interpretuje zarówno pop, folk i swing.


 

Organizator:

dr Woytek Mrozek - AVIP Group - General Manager

+48 600 384 750

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.