Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

The Tenors & Diva

24 października

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

The Tenors & Diva

24.10.2024 r, czwartek

godz. 19:00

Sala Koncertowa


„100 minut raju dla uszu i duszy”


„The Tenors & Diva” to prawdziwa uczta dla zmysłów a także unikalny międzynarodowy projekt muzyczny. Na scenie 6 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, czterech z nich to soliści polskich i zagranicznych teatrów operowych a dwójka to pop gwiazdy polskiej i ukraińskiej telewizji . Crème de la crème tego wspaniałego koncertu – utalentowana i przepiękna Diva Agata Sava. Podczas koncertu usłyszymy wybitne światowe kompozycje pod batutą Maestro Woytka Mrozka w wykonaniu Woytek Mrozek Pop Orchestra. Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. To unikatowa produkcja Woytek Mrozek Production (utalentowany producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecista), we współpracy z AVIP Group Ltd.

Charakterystycznym dla koncertów The Tenors & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej, a usłyszymy ponadczasowe hity i wiele innych muzycznych niespodzianek. The Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców. Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu. W programie usłyszymy arcydzieła muzyki pop, rock, opera, musical i pieśni neapolitańskie. To wszystko w nowych opracowaniach przygotowanych specjalnie dla projektu The Tenors & Diva. Nasz koncert to 100 minut raju dla duszy, jak i pozytywna energia dobrze wyselekcjonowanej muzyki w mistrzowskim wykonaniu.


Agata Sava mezzosopran
Nazar Tatsyshyn tenor
Łukasz Ratajczak tenor
Tomasz Tracz tenor
Andrzej Witlewski bas
Pavlo Tabakov wokal
Marcin Staszek wokal
Woytek Mrozek Pop Orchestra
Woytek Mrozek dyrygent


Koncert przeniesiony z 14.03.2024 na dzień 24.10.2024, godzina 19.00. Zakupione wcześniej bilety, zachowują swoją ważność. 

Kup bilet

Bilety od 120 zł:

  • dostępne online:

bilety24.pl

biletytos.pl

oraz stacjonarnie w:

  • kasie biletowej w CKK Jordanki. Kasa czynna w czwartki i piątki w godz.: 13:00-19:00.

Organizator:

dr Woytek Mrozek - AVIP Group - General Manager

+48 600 384 750

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.