Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Tomek i Przyjaciele [PRZENIESIONY]

22 marca

12:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKATY ORGANIZATORA 


AKTUALIZACJA [30.03.2020]

Drodzy Widzowie, Fanki i Fani Tomka!

 • Spektakl w CKK Jordanki odbędzie się 27 czerwca 2020r. pod warunkiem, że będzie to bezpieczne i będzie na to zgoda władz. Pod koniec maja, jak sądzimy, uzyskamy takie potwierdzenie. Powiadomienie ukaże się tutaj oraz otrzymają je Państwo z systemu eBilet.
 • Serdecznie prosimy o wstrzymanie się z ewentualną decyzją o zwrocie biletów do momentu potwierdzenia bezpieczeństwa imprezy. Całe nasze wysiłki wkładamy teraz w przygotowanie do nowej trasy spektaklu “Tomek i Przyjaciele”, ponieważ ze względu na ograniczoność terminów i miejsc oraz dostępność scenografii i obsady, musical “Tomek i Przyjaciele” nie będzie dostępny dla widzów w Polsce późną jesienią i w 2021 r. Spotkajmy się latem!
 • Bardzo prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że każdy, kto w czerwcu zdecyduje się nie brać udziału w spektaklu, otrzyma od eBilet.pl pełny zwrot za niewykorzystany bilet.
 • Wierzymy, że po tym trudnym czasie to właśnie teatr pozwoli nam poczuć ponownie radość, współpracę i siłę przyjaźni. O tym właśnie jest spektakl “Tomek i Przyjaciele”. Prosimy Was o wyrozumiałość
 • Myślimy ciepło o chwili, w której się spotkamy. Życzymy Wam oraz Waszym bliskim, zdrowia i spokoju. Otaczajmy się nawzajem troską.
 • Polecamy Waszej uwadze akcje wspierania artystów i organizatorów wydarzeń kulturalnych: #niezwracamczekam, #solidarniezartystami, #tomekiprzjacienazywo.

Organizatorzy


AKTUALIZACJA [25.03.2020]

Drodzy Widzowie, Fanki i Fani Tomka,
serdecznie dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie trudności sytuacji, która dynamicznie zmienia się dla nas każdego – naprawdę: każdego – dnia. W związku z tym pragniemy Was poinformować, że:

 • impreza jest przeniesiona na KONIEC CZERWCA 2020,
  Jesteśmy w trakcie finalizowania daty, która na pewno będzie ogłoszona przed Świętami Wielkanocnymi.
  Bardzo prosimy o wstrzymanie się z ewentualną decyzją o zwrocie biletów do momentu potwierdzenia nowego terminu imprezy.
  Prosimy śledzić wydarzenie na Facebooku’u.
 • Całe nasze wysiłki wkładamy teraz w przygotowanie do nowej trasy spektaklu “Tomek i Przyjaciele”, ponieważ ze względu na ograniczoność terminów i miejsc oraz dostępność scenografii i obsady, musical “Tomek i Przyjaciele” nie będzie dostępny dla widzów w Polsce późną jesienią i w 2021 r. Spotkajmy się latem!
 • Jesteśmy pewni, że po tym trudnym dla nas wszystkich czasie, teatr pozwoli nam poczuć ponownie radość, współpracę i siłę przyjaźni. O tym właśnie jest spektakl “Tomek i Przyjaciele”. Prosimy Was o wyrozumiałość.
 • Niezmiennie życzymy Wam oraz Waszym bliskim zdrowia i spokoju. Dbajmy o siebie wszyscy!

Drodzy Państwo,
w związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów o zamknięciu instytucji kultury oraz placówek edukacyjnych, a także biorąc pod uwagę najnowsze wskazania dotyczące kwarantanny, podjęliśmy decyzję o przesunięciu spektaklu “Tomek i Przyjaciele” na inny termin. Bezpieczeństwo naszych widzów jest dla nas najważniejsze.

W tej chwili intensywnie pracujemy nad potwierdzeniem terminu, w którym zagramy dla Państwa spektakl. Informacje o nowym terminie podamy w ciągu 14 dni [tj. do 25 marca – przyp. red.]. W tym czasie zwroty biletów nie będą możliwe. Po podaniu nowej daty prezentacji spektaklu wszyscy Państwo będą mogli podjąć decyzję o uczestnictwie w wydarzeniu lub o rezygnacji (co oznaczać będzie zwrot pieniędzy).

Bardzo prosimy o poczekanie na informację o nowym terminie grania spektaklu i w tym czasie prosimy o niekontaktowanie się z firmą eBilet, która sprzedaje bilety na spektakl. Sytuacja, jaka panuje obecnie w kraju, stwarza duże problemy z komunikacją z klientami z wielu wydarzeń artystycznych. Najprawdopodobniej pracownicy eBilet w najbliższych dniach nie będą w stanie odpisywać na wszystkie maile ani odbierać wszystkich telefonów. Jak tylko potwierdzimy nową datę prezentacji spektaklu, w wydarzeniu na Facebooku’u oraz na naszym profilu na Facebook’u opublikujemy jasną i czytelną instrukcję postępowania z biletami.

Wszystkim osobom, u których zdiagnozowano chorobę lub które przechodzą kwarantannę przekazujemy w imieniu naszym i całej obsady “Tomek i Przyjaciele” najcieplejsze pozdrowienia oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy przekonani, że w tym trudnym czasie solidarność i wrażliwość na drugiego człowieka jest najważniejsza!

Organizatorzy


 

Tomek i Przyjaciele na żywo.
Wspaniałe show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw pełne wesołych piosenek i tańca.
Światowy hit w polskiej wersji.

Ciuch-ciuch! “Tomek i Przyjaciele”, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Fot. Levin & Paula Photography

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.

Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

29 lutego przedstawienie będzie miało swoją polską premierę, odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Fot. Levin & Paula Photography


„Tomek i Przyjaciele”, czyli opowieść o tym, jak „Tomek ratuje cyrk”:
29.02 Pruszków, Hala Widowiskowa CKiS Pruszków
01.03 Warszawa, OSiR Bemowo
07-08.03 Poznań, Aula Artis
14-15.03 Łódź, Teatr im. Jaracza
21.03 Gdańsk, Sala Teatralna NOT
22.03 Toruń, Centrum Kultury Jordanki
28.03 Bydgoszcz, Teatr Polski
29.03 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury
04.04 Lublin, Aula Uniwersytetu Przyrodniczego
05.04 Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
18-19.04 Katowice, Pałac Młodzieży


tomekiprzyjacielenazywo.pl  

facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/

Kup bilet

Bilety od 40 do 80 zł.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

GOOD WALK sp. z o.o.

Dzielna 60

01-029 Warszawa

22 379-25-51

walk.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.