Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Tomek i Przyjaciele

27 czerwca

10:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA 


Spektakl przeniesiony z 22 marca 2020r.


Drodzy Widzowie, Fanki i Fani Tomka!

W imieniu Organizatora wydarzenia serdecznie dziękujemy za Waszą cierpliwość i zrozumienie trudności sytuacji. Ja zapewne już wiecie:
zaplanowane na 22 marca w Toruniu spektakle odbędą się 27 czerwca w CK Jordanki, w Toruniu.

Z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatorów, nie odbędzie się spektakl o godz. 15.00
Posiadaczy biletów na godz. 15.00 prosimy o wybranie jednego ze spektakli na godz. 10.00 lub 12.30.

Za wynikłe niedogodności bardzo przepraszamy!

Wszystkie spektakle w tym dniu odbędą się w nowym reżimie sanitarnym, zgodnym z wytycznymi wydanymi przez Sanepid, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Rozwoju. Więcej informacji na stronie www.tomekiprzyjazielenazywo.pl oraz na www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo

W osobnej wiadomości e-mail zostanie do Państwa przesłany formularz umożliwiający podjęcie decyzji w sprawie posiadanych przez Państwa biletów (formularz zostanie przesłany z adresu noreply@ebilet.pl, bardzo prosimy o sprawdzenie folderów powiadomienia oraz spam, czy ten mail już tam nie jest). Prosimy o podjęcie decyzji o uczestnictwie niezwłocznie, najpóźniej do 21 czerwca. Otrzymacie Państwo bilety z nowymi miejscami zgodne z obecnym reżimem sanitarnym.

Bardzo prosimy o rozważne podejmowanie decyzji – w imieniu Organizatora chcielibyśmy poinformować, że ze względu na ograniczoność terminów oraz dostępność scenografii i obsady aktorskie, musical “Tomek i Przyjaciele” nie będzie grany w Polsce późną jesienią i w całym 2021 rok. Zapraszamy do udziału w letnich terminach!


Poniżej przekazujemy wiadomość od organizatora Tomka i Przyjaciele Na Żywo.


Kochani Fani Tomka i jego Przyjaciół,

Ogromnie cieszymy się na spotkania z Wami po przerwie!

Wszystkie ogłoszone spektakle odbędą się w nowym reżimie sanitarnym, zgodnym z wytycznymi wydanymi przez Sanepid, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Rozwoju. Od wielu miesięcy ciężko pracowaliśmy nad przygotowaniem spektaklu Tomek i Przyjaciele Ratuje Cyrk. Chcieliśmy, aby spotkania z Wami były nadzwyczajną okazją do wprowadzenia najmłodszych widzów we wspaniały świat teatru i muzyki. Wiemy, po pierwszych zagranych spektaklach, że radość dzieci z widoku ich ulubionego bohatera jest bezcenna. Z ogromną radością patrzyliśmy na uśmiechnięte i radosne twarze dzieci i ich rodziców wspólnie odkrywających teatr! Epidemia Koronawirusa przerwała nam tę wielką przyjemność.
Dziś po wielu tygodniach, mamy możliwość znowu spotkać się z Wami w teatrze  Zwracamy się do Was z prośbą w imieniu aktorów, osób współpracujących oraz nas – organizatorów o wzięcie udziału w spektaklach zarówno teraz latem jak i jesienią. Chcemy Wam wynagrodzić Waszą cierpliwość, wyrozumiałość i trud oczekiwania. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji oraz konkursów, w których będzie można wygrać zabawki Track Master z serii Tomek i Przyjaciele! Przesyłam Wam link do premierowego filmu, prezentującego nasz spektakl! Zobaczcie co Was czeka! https://tiny.pl/7w8j3.

Nie możemy doczekać się spotkania z Wami.
Mamy nadzieję, do zobaczymy niebawem na kolejowym szlaku!

Organizatorzy


 

Tomek i Przyjaciele na żywo.
Wspaniałe show z udziałem aktorów i ruchomych lokomotyw pełne wesołych piosenek i tańca.
Światowy hit w polskiej wersji.

Ciuch-ciuch! “Tomek i Przyjaciele”, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Fot. Levin & Paula Photography

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.

Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

Fot. Levin & Paula Photography


tomekiprzyjacielenazywo.pl  

facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo/

Kup bilet

Bilety od 40 do 80 zł.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

GOOD WALK sp. z o.o.

Dzielna 60

01-029 Warszawa

22 379-25-51

walk.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.