Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Toruńskie Gwiazdy

8 sierpnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

W sobotę 8 sierpnia w CKK Jordanki już po raz 15. poznamy zwycięzców plebiscytu organizowanego przez Radio Gra i Toruńską Agendę Kulturalną. Jak zwykle uroczystości nagrodzenia laureatów w kategoriach: wykonawca, płyta, dj i nadzieja roku towarzyszyć będzie koncert reprezentantów toruńskiego środowiska muzycznego.

 

Na scenie zaprezentują się: obiecujący duet Kwiatki, podopieczni projektów Tak Brzmi Miasto i My Name Is New wytwórni Kayax oraz okolicznościowa formacja Toruńskie Gwiazdy Razem pod kierownictwem Rafała Zwierzaka Zielińskiego. W skład zespołu wchodzą także doskonali toruńscy instrumentaliści: Igor Nowicki, Marcin Grabowski i Mateusz Krawczyk. Na scenie towarzyszyć im będą wokalistki i wokaliści reprezentujący szerokie spektrum stylistyczne – od rocka,bluesa poprzez pop aż do soulu czy jazzu.

Usłyszymy atrakcyjnego Kazimierza, Sławka Załeńskiego i Maćka Zadykowicza z zespołu Manchester, Asię Czajkowską, Przemka Łososia z zespołu Open Blues, Macieja Tachera, Zwierzaka, Sarę Pach, Sylwię Kwasiborską i Ewę Żydołowicz.

Jak mówi pomysłodawca koncertu, Mariusz Składanowski – „To nie jest zwykły rok, więc i tegoroczny koncert jest nieco inny. W wyjątkowo trudnej sytuacji dla całego środowiska muzycznego, traktujemy go raczej jako wyraz solidarności z toruńskimi artystami i rodzaj muzycznego pamiętnika z okresu pandemii. Artyści zaśpiewają więc nie tylko swoje przeboje, ale także ważne dla siebie utwory, które niosą pozytywne przesłanie – że razem możemy więcej! Bądźcie więc z nami, żeby podziękować toruńskim artystom oraz wspólnie naładować emocjonalne akumulatory na dalszą część tego roku”.

Początek o godz. 19.00, wstęp na koncert jest bezpłatny, ale obowiązują zasady bezpieczeństwa sanitarnego – odpowiedni dystans społeczny oraz maseczki.

 

Sylwia Kwasiborska

 

Manchester

 

Sara Pach

 

Maciej Tacher

 

Przemek Łosoś

 

Asia Czajkowska-Zoń

 

Jacek Bryndal

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o zachowanie obowiązujących zasad:


Połowa miejsc na widowni
Udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca zajmowane są z zachowaniem zasady jednego wolnego miejsca pomiędzy widzami.  Zasada ta nie dotyczy widza, który:
◘ uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia;
◘ jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;
◘ osób prowadzących wspólne gospodarstwo domowe.


Obowiązek zakrywania ust i nosa
Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku oraz podczas całego wydarzenia, a także podczas poruszania się na terenie obiektu.


Dezynfekcja rąk
Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.


Zachowajmy bezpieczny odstęp
Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.


Korzystanie z wind
Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.


Szatnie
W trakcie wydarzeń nie będzie możliwości skorzystania z szatni. Okrycia wierzchnie należy wnieść ze sobą na widownię.


Oświadczenie uczestnika wydarzenia
Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.
Obsługa widowni pomoże w wypełnieniu oświadczenia.


Wcześniejsze przybycie na wydarzenie
Ze względu na procedurę spowolnionego wpuszczania oraz konieczność wypełnienia oświadczenia, prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie. Wejście do budynku możliwe będzie na godzinę przez planowanym wydarzeniem.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Konopnickiej 13/4 (III piętro)

87-100 Toruń

662 072 661

www.tak.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.