Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Ucho Prezesa, czyli SCHEDA – ODWOŁANY

5 grudnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA:

Szanowni Państwo

Z przyczyn niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl Teatru 6 piętro UCHO PREZESA, który miał odbyć się w CKK Jordanki 5.12.2023 roku. Zwrot pieniędzy za zakupiony bilet, możliwy jest w miejscu zakupu. 


Ucho Prezesa, czyli SCHEDA

5 grudnia 2023, wtorek
godz. 17:00
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Dwie godziny fantastycznej zabawy!! Na scenie plejada gwiazd!!

Śmieszno-straszne. Niestety trafione w punkt. Trochę do śmiechu, więcej do refleksji.

Dobra zabawa. Groteskowa twarz polskich polityków. Wiele prawdy i smutny obraz manipulacji społeczeństwem. Po prostu śmiech przez łzy!

Ogromna dawka humoru i dystansu do tego co się dzieje koło nas. Polecam gorąco zwolennikom, przeciwnikom, uświadomionym i nieuświadomionym.


Kim jest Prezes, wie chyba każdy w naszym kraju. Choć nie każdemu dane było zobaczyć go na żywo, jest jedno miejsce, gdzie podobno można Prezesa spotkać. Prezesa, Adriana, Panią Basię i kilka innych osób z jego bliższego i dalszego otoczenia. Zwłaszcza, że ostatnio trwały intensywne poszukiwania jego osoby.

Pomimo, iż od premiery internetowego hitu “Ucho Prezesa” polska polityczna scena coraz bardziej się zmienia i komplikuje, teatralna wersja “Ucho Prezesa, czyli Scheda” w Teatrze 6.piętro nieustannie obnaża absurdy współczesnej władzy. A one akurat wydają się niezmienne…

Podczas teatralnego “Ucha” na tej samej scenie spotykają się ikony polskiego kabaretu i najwybitniejsi aktorzy. Robert Górski i Mikołaj Cieślak w rolach nierozłącznego politycznego duo konfrontują się z postaciami polskiej partii rządzącej jak i opozycji granych przez m.in. Krzysztofa Dracza, Jerzego Bonczaka, Janusza Chabiora czy Lesława Żurka. Kobiecą energię w polskiej polityce reprezentują Pani Basia (Izabela Dąbrowska) i Pani Beata (Joanna Żółkowska). Śmiech przez łzy, absurd goni absurd, a jednocześnie gorzka refleksja, że nasza polska polityka jest podobną satyrą jak prezentowany spektakl.

Twórcy internetowego serialu zdecydowali się na napisanie sztuki teatralnej z gatunku satyrycznej political fiction. Dobrze znani bohaterowie: wszystkowiedzący – mogący – przewidujący Prezes, jego wierny przyboczny Mariusz, oraz odwiedzający ich koledzy partyjni, a także przedstawiciele niezłomnej opozycji zjawią się w „królestwie” Pani Basi, żeby zabrać widzów za niezbyt często odwiedzane kulisy władzy.

Prezes chce sprawdzić lojalność swoich współpracowników. Używa do tego przewrotnego fortelu. Rozpoczyna się walka o władzę, która za chwilę stanie się niczyja. Kandydatów do fotela Naczelnika Państwa jest wielu. Mimo pozorów pokornej służby Polsce i suwerenowi nie przebierają w środkach…W spektaklu wystąpią:

Robert Górski

Mikołaj Cieślak

Izabela Dąbrowska

Joanna Żółkowska

Tomasz Schimscheiner

Janusz Chabior

Lesław Żurek

Paweł Koślik

Krzysztof Dracz

Tomasz Sapryk

Jerzy Bończak

Kup bilet

Ceny biletów od 130 zł, na:

kupbilecik.pl

biletyna.pl

ebilet.pl

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

501-754-011

tamada.info.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.