Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Upiór w kuchni [ODWOŁANY]

4 października

16:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

spektakl „Upiór w kuchni”, zaplanowany na 4.10.2020 w sali CKK Jordanki zostaje odwołany. Niestety, ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo
na stronie adria-art.pl

Chęć wymiany biletów prosimy zgłaszać na adres: rezerwacje@adria-art.pl

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

 

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Adria ArtUpiór w kuchni

komedia kryminalna z Teatru Sensacji „Kobra”


Tajemniczy pensjonat prowadzony przez dwie kobiety skrywa w swoich pokojach zagadkę, do której rozwiązania przyjdzie nam się zetknąć z… niesamowitą dawką humoru! Najnowsza komedia w reżyserii Tomasza Sapryka nawiązuje do słynnego Teatru Sensacji „Kobra”, przedstawiając uwielbianą przez milionów widzów serię w zupełnie nowej jakości.

Dystyngowana starsza pani i jej przesympatyczna córka prowadzą mały angielski pensjonat na peryferiach miasta. Tajemniczy goście, którzy mają niejedno na sumieniu, do tego niewyjaśnione zaginięcia oraz upiorna zagadka w tle tworzą trzymające w napięciu widowisko. „Upiór w kuchni” łączy w sobie elementy kryminału, thrillera i angielskiej komedii.

W 1993 roku premierę miał jeden z najpopularniejszych odcinków Teatru Sensacji „Kobra” – „Upiór w kuchni”. Padło w nim odwieczne pytanie – kto jest winny i co stało się z ofiarą? Dziś przenosimy tę niesamowitą historię na deski teatru, szukając odpowiedzi pośród zaskakujących zwrotów akcji i zabójczych niespodzianek, których nie powstydziliby się mistrzowie filmów grozy.

„Upiór w kuchni” to idealna propozycja dla miłośników porządnej dawki humoru, zagadek i kryminalnych intryg, a także tych, którzy pamiętają magię Teatru Sensacji „Kobra”.


Obsada:

Maria Pakulnis/Małgorzata Pieczyńska
Andżelika Piechowiak
Krzysztof Kiersznowski
Mirosław Zbrojewicz
Sebastian Konrad
Jerzy Bończak/Władysław Grzywna
Michał Piela/Maciej Wierzbicki
Sławomir Orzechowski

 

Reżyseria: Tomasz Sapryk
Asystent reżysera: Marta Gierzyńska
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Charakteryzacja: Izabela Jahnz-Zuba
Muzyka i opracowanie muzyczne: Igor Przebindowski
Produkcja: Agencja PALMA

Kup bilet

Ceny biletów: 60, 80, 110, 120, 130 zł.

 

Rezerwacja telefoniczna:
605 555 676

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.