Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Waldemar Malicki Show – wieczór niespodzianek

3 września

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Waldemar Malicki Show – wieczór niespodzianek

Wydarzenie odbywa się w ramach 27. Międzynarodowego Festiwalu „Nova Muzyka i Architektura” / Toruń, Kujawsko-Pomorskie 2023

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Kujawy + Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja II”

3 września 2023, niedziela
godz. 17:00
Sala Koncertowa

Przed nami ostatni koncert festiwalu. Na osłodę nieuchronnie zbliżającego się zakończenia tej pasjonującej podróży przez życie i twórczość najwybitniejszych muzyków wszechczasów pragniemy przypomnieć, że muzyka ostatecznie przekracza wszelkie granice czasu i miejsca. Repertuar finałowego spotkania pozostanie tajemnicą, którą zgromadzonej publiczności przybliży gwiazda wieczoru, Waldemar Malicki – znany polski pianista i satyryk. Malicki jest członkiem-założycielem kwintetu grającego głównie tanga A. Piazzolli, znanym z występów na wielu festiwalach, doskonale łączącym elegancję i dowcip w swojej artystycznej działalności. Nadchodzącego wieczoru muzyk wystąpi z samodzielnie przygotowanym programem i poprowadzi wydarzenie, zapraszając publiczność do wspólnej artystycznej wojaży. Wierzymy, że wspaniała energia towarzysząca wydarzeniu sprawi, że muzyka festiwalu pozostanie ze wszystkimi melomanami na znacznie dłużej.

Wystąpią:

Waldemar Malicki – fortepian
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Bernard Chmielarz – dyrygent

 


Kup bilet

Bilety w cenie 80 zł

  • dostępne online na:

www.biletytos.pl

  • stacjonarnie w kasie biletowej w CKK Jordanki,
    Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.