Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Wąsik. Spektakl komediowy [PRZENIESIONY]

13 września

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

spektakl Wąsik, zaplanowany na 13.09.2020 o godzinie 19:00 w sali CKK Jordanki zostaje ponownie przeniesiony – na 18.04.2021. Godzina występu pozostaje bez zmian. Niestety, ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego, wydarzenie nie może się odbyć w pierwotnym terminie. Państwa bilety zachowują ważność nie ma potrzeby ich wymiany.

Sytuacja naszej branży jest obecnie wyjątkowo trudna. Po raz kolejny jesteśmy zmuszeni odwołać lub przenieść na inny termin kilkaset wydarzeń. W związku z powyższym, w przypadku, gdy nowy termin nie będzie Państwu odpowiadał, zwracamy się z prośbą o wsparcie i wymianę biletów na voucher. Można go wykorzystać na wszystkie przyszłe wydarzenia w naszej ofercie do końca 2022 roku. Pełny repertuar znajdą Państwo na stronie adria-art.pl.

W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Serdecznie pozdrawiamy,

zespół Adria ArtWąsik – spektakl komediowy


Wąsik, ach, ten wąsik… Potrafi sporo namieszać! Nie tylko wywoła dodatkowy stres w oczekiwaniu na przyszłego teścia, ale też sprowokuje wiele komicznych sytuacji. A co najważniejsze – pomoże głównemu bohaterowi stać się mężczyzną!


Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia. Narzeczona i bezrobotny kumpel – lokator oraz nadto gadatliwy sprzątacz nie pomagają w tym trudnym dniu. Napięcie rośnie z każdą chwilą!

Co gorsza – w krytycznym momencie zawodzi maszynka do golenia, pozostawiając na twarzy bohatera wąsik. Nowy zarost nieoczekiwanie prowokuje przezabawne sytuacje. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że wąs pozwala chłopakowi wreszcie zmienić się w mężczyznę, choć nie jest to łatwa droga…

Dobrego zakończenia można się spodziewać, a o co chodzi z tym wąsikiem – dowiecie się, oglądając przezabawny spektakl.


Obsada:
Marta Wierzbicka/Milena Staszuk
Mirosław Baka/Radosław Pazura
Jan Jankowski/Jarosław Boberek
Rafał Cieszyński/Maurycy Popiel
Michał Koterski

Autorzy: Sacha Judaszko i Fabrice Donnio
Reżyseria: Jan Jankowski

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Kup bilet

Ceny biletów: 55, 75, 100, 130 zł

Miejsca sprzedaży:

  • adria-art.pl
  • Kasa biletowa w CKK Jordanki, Toruń, Al. Solidarności 1-3
    (56) 642 43 79
    Godziny otwarcia: wt-sb, 13:00-19:00

 

Rezerwacja telefoniczna:
605 555 676

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.