Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Wielka Gala Sylwestrowa | TRE VOCI z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

31 grudnia

20:30

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Wielka Gala Sylwestrowa
TRE VOCI z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną

31 grudnia 2021, piątek
godz. 20:30
Sala Koncertowa CKK Jordanki


Bilety: 120 | 150 zł


Szanowni Państwo, Drodzy Melomani,
Informujemy, iż limit 30% zapełnienia widowni na koncert Wielka Gala Sylwestrowa / TRE VOCI, godz. 20:30, wynikający z rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, został wyczerpany. W związku z powyższym, dalsza sprzedaż biletów dostępna jest jedynie dla osób zaszczepionych posiadających unijny certyfikat  zaszczepiania przeciwko COVID-19, negatywny wynik testu lub zaświadczenie o powrocie do zdrowia w związku z COVID-19. Prosimy aby wszystkie osoby posiadające wyżej wymienione dokumenty okazały je obsłudze w dniu wydarzenia przed wejściem na salę koncertową.


Zbliża się koniec roku 2021, nadchodzi więc wspaniała okazja by przy wysublimowanych dźwiękach muzyki, w gronie znakomitych solistów i zespołu artystycznego Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej przywitać Nowy 2022 Rok.


Na ten szczególny wieczór zaprosiliśmy trzech tenorów, artystów nowej generacji. Przepełnieni oni są miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl, którego największym atutem są występy na żywo.
TRE VOCI już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.


TRE VOCI w składzie:
Woytek Soko
Mikołaj Adamczak
Miłosz Gałaj


Koncert TRE VOCI to wyjątkowa mieszanka muzyki filmowej, największych hitów muzyki rozrywkowej i crossoverowej, w wyjątkowych aranżacjach, okraszona dużą dawką humoru. W programie nie zabraknie również Straussowskich przebojów.


Sponsorem tytularnym tegorocznych koncertów sylwestrowych jest Nova Trading S.A.


Mecenas Główny
Miasto Toruń
Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
Nova Trading
Mecenas Kultury – Główny Sponsor
PGE Polska Grupa Energetyczna
Partnerzy
Logotyp Nova Metale
Partner technologiczny

Kup bilet

Bilety:

  • 120 | 150 zł

dostępne:

  • online
  • w kasie biletowej w CKK Jordanki; Al. Solidarności 1-3, Toruń, tel. (56) 642 43 79.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.