Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Wielka sława to żart – WYDARZENIE ODWOŁANE

13 kwietnia

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatora zmuszeni jesteśmy odwołać całą trasę koncertową Widowiska muzycznego „Wielka sława to żart” z klasą i humorem Bogusława Kaczyńskiego.
Wszystkich, którzy nabyli bilety drogą internetową przez bileterie prosimy o zgłoszenie się do nich o zwrot za zakupione bilety, bilety kupione bezpośrednio w kasach również zostaną zwrócone.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o wyrozumiałość.
„ORFEO” Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego

 


 

Widowisko Muzyczne „Wielka sława to żart”
z klasą i humorem Bogusława Kaczyńskiego

„ORFEO” Fundacja im. Bogusława Kaczyńskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na cykl koncertów pod tytułem „WIELKA SŁAWA TO ŻART”. Będą one kontynuacją idei Pana Bogusława w popularyzacji muzyki poważnej i rozrywkowej z udziałem najlepszych solistów i muzyków,  jak również  wybitnych tancerzy.

Znane i lubiane gwiazdy polskiej opery i operetki  jak Grażyna Brodzińska, Zbigniew Macias oraz młodzi, utalentowani artyści: Emilia Klimczak, Dawid Kwieciński, Joanna Jakubas, Łukasz Załęski oraz Aleksandra Wiwała i Michał Mielczarek  zapewnią Państwu ucztę muzyczną dla każdego. Usłyszą Państwo światowej sławy arie i duety ze słynnych operetek: Księżniczka Czardasza, Baron Cygański i inne, oraz wszystkim znane przeboje Jana Kiepury: Brunetki, Blondynki, O sole Mio…

Koncert będzie składał się z dwóch części i weźmie  w nim udział ponad 50 artystów. Wszystko to w znakomitej choreografii i najnowszych opracowaniach muzycznych, wykonywanych przez najlepszych polskich wokalistów. To wieczór niezwykłych doznań artystycznych i znakomitej zabawy. Trzeba to zobaczyć.
Koncerty poprowadzi  Anna Popek

Kup bilet

Wejściówki do kupienia w:

  • Kasa biletowa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej znajdująca się na parterze CKK Jordanki, Al. Solidarności 1-3, 87-100 Toruń (wt-sb, godz. 13:00-19:00)
  • Kupbilecik.pl
  • Ticketmaster
  • Biletyna

Organizator:

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.