Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Wiesz, że wiem

11 grudnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT ORGANIZATORA


Szanowni Państwo,

Z powodu zamknięcia teatrów i instytucji kultury do 29 listopada, jesteśmy zmuszeni po raz kolejny przenieść spektakl Wiesz, że wiem, organizowany w Toruniu CKK Jordanki w dniu 11.12.2020.

Nowy termin to 26.04.2021. Państwa bilety zachowują ważność. Godzina i miejsce pozostają bez zmian.

Zdajemy sobie sprawę, że ponowna zmiana nie jest dobrą wiadomością. Tak samo jak i Państwo nie czujemy się komfortowo w obecnej sytuacji. Pragniemy zorganizować wszystkie zaplanowane wydarzenia. Najważniejsze jest jednak dla nas Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.
Prosimy zatrzymajcie bilet, spotkajmy się w bezpiecznych czasach.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Widzimy się niebawem!


 


Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.


Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych.

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.


Obsada:
Leszek Lichota
Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska
Michał Czernecki/Przemysław Sadowski
Magdalena Lamparska/Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenariusz: Carole Grep
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witek Stefaniak

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Kup bilet

Ceny biletów: 55, 85, 110, 130 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.