Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[PRZENIESIONY] Wiesz, że wiem

26 kwietnia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że spektakl „Wiesz, że wiem”, zaplanowany na 26.04.2021 o godzinie 17:00 i 20:30 w CKK Jordanki w Toruniu, zostaje przeniesiony na 25.09.2021.

Miejsce pozostaje bez zmian, zmieniają się natomiast godziny:
z 17:00 na 16:00
z 20:30 na 19:30.

Państwa bilety zachowują ważność – nie ma potrzeby ich wymiany.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy pisać na adres: rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji.

Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Zwracamy się do Was z najważniejszą prośbą w całej naszej działalności. Od czasu trwania COVID-19 nasza branża przeżyła trzęsienie ziemi. Od marca zeszłego roku przenieśliśmy blisko tysiąc wydarzeń, a część musieliśmy odwołać z ogromną stratą finansową. Wiele z nich, dzięki Waszej pasji oglądania kultury na żywo i mimo wszystkich trudności, zorganizowaliśmy. Daliśmy z siebie wszystko, a dzięki temu wspólnie oraz bezpiecznie przeżyliśmy niezapomniane chwile.

Niestety, wirus po raz kolejny zatrzymuje to, co kochamy, i nie pozwala nam tworzyć dla Was. Codziennie mówimy mu „stop”. Pragniemy wzruszeń i powrotu do normalności. Ale, niestety, na to potrzeba czasu.

I właśnie o ten czas chcemy Was prosić. Dzięki Waszej jednej decyzji – o zachowaniu biletu – jesteśmy w stanie przetrwać ten bezczynny okres i spotkać się z Wami w nowym terminie. Wiemy, że najważniejsi jesteście Wy, widzowie – i zdrowie Wasze, rodzin, bliskich. Jednak wierzymy, że ważna jest też kultura. Chcemy móc ją tworzyć także po pandemii. Jeśli jesteście w stanie nam pomóc w tym okrutnym czasie dla nas wszystkich – prosimy, zróbcie to. My odwdzięczymy się niezapomnianymi przeżyciami na scenie.

Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji!

Zespół Adria Art


Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd. Bawi do łez, a przy tym wiele uczy o prawdziwej przyjaźni. „Wiesz, że wiem” przypomina, że kłamstwo zawsze ma krótkie nogi.


Prawdziwa przyjaźń powinna opierać się na szczerości – jednak wszyscy dobrze wiemy, że nie zawsze tak jest. Czy zastanawialiście się kiedyś, co naprawdę myślą o was przyjaciele? Bohaterowie spektaklu komediowego „Wiesz, że wiem” dowiadują się tego przypadkiem. Prawda okazuje się bolesna, ale zamiast się załamywać, oni wolą zabawić się kosztem nielojalnych znajomych.

Sympatyczna kolacja stanie się przestrzenią intrygi. Niewierni przyjaciele mocno się zaczerwienią, zestresują i spocą, a gdy napięcie sięgnie zenitu, wreszcie będzie można ich zapytać – wiecie, że wiemy? Chociaż to niebezpieczna gra, warto podjąć wyzwanie. W końcu kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.


Obsada:
Leszek Lichota
Magdalena Stużyńska/Ilona Wrońska
Michał Czernecki/Przemysław Sadowski
Magdalena Lamparska/Agnieszka Castellanos-Pawlak

Reżyseria: Giovanny Castellanos
Scenariusz: Carole Grep
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witek Stefaniak

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Kup bilet

Ceny biletów: 55, 85, 110, 130 zł

 

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.