Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[Przeniesiony] Winter Songs

9 stycznia

17:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

Mimo naszych najszczerszych chęci i ogromnego pragnienia spotkania z
Państwem, niestety, w związku z niewielką liczbą sprzedanych biletów,
zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu WINTER SONGS, zaplanowanego w
CKK Jordanki w dniu 9.01.2023.
Nowa data i godziny koncertu to 18.12.2023, godz. 17:00 i 20:15. Bilety
zakupione na pierwotny termin zachowują ważność w nowym terminie. W
przypadku chęci zwrotu biletu, uprzejmie prosimy o postępowanie zgodnie
z komunikatami i instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez bileterię
na której dokonano zakupu.

Z poważaniem,
Music Everywhere


Koncert WINTER SONGS
Największe świąteczne przeboje!


Kiedy na dworze siarczysty mróz, rozgrzejcie się przy radosnych dźwiękach, dzięki którym nie tylko przedłużycie świąteczne chwile, ale też rozbudzicie apetyt na karnawałowe szaleństwo.

Wokaliści Music Everywhere, soliści Nick Sinckler i Kasia Dereń, niesamowity band, i skrzypce elektryczne, sprawią, że dobrze znane nam „Let It Snow”, „Last Christmas” czy „Jingle Bell Rock” wybrzmią z prawdziwą mocą, jak nigdy dotąd.

Z pewnością zaskoczą Was zupełnie nowe aranżacje ponadczasowych hitów, takich jak „Jingle Bells” Franka Sinatry czy „Happy Xmas” Johna Lennona. Nie zabraknie również przytulnych i nastrojowych piosenek „Mary, Did You Know”, „Oh, Holy Night” i najbardziej znanej kolędy „Silent Night”. Szczyptę tajemniczości dodadzą „O Come, O Come Emmanuel” i „Away in a Manger”, po których czeka Was prawdziwy wybuch radości podczas „Joy to the World”, „Hark! The Herald” i wielu innych świątecznych przebojów.

Wśród światowych hitów będzie też czas na muzyczną niespodziankę z naszej rodzimej tradycji, którą szykujemy dla Was specjalnie na tę okazję!

Pozwólcie sobie na chwilę odpoczynku i przeżycie tego magicznego czasu w ciepłej i radosnej atmosferze.

BILETY do nabycia na www.wintersongs.pl


MUSIC EVERYWHERE

Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Muzykują w kraju i zagranicą, zdobywając pierwsze miejsca w krajowych i międzynarodowych konkursach. Uwielbiają rozrywkę – w muzyce i w życiu.

 

NICK SINCKLER swoją muzyczną przygodę rozpoczął w Nowym Yorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami solul  & r’n’b. Polskiej publiczności dał się poznać w programie Fabryka Gwiazd, gdzie dotarł do finału. Tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując m. in. z Kayah, Kukulską, T-Love, Blue Cafe. Po wydaniu singli Feel This Love oraz wspólnie z Kayah „Kochaj różnym być”, obecnie przygotowuje się do wydania kolejnego albumu.

 

KASIA DEREŃ to genialna interpretatorka najpiękniejszych piosenek, obdarowana niezwykłą skalą i siłą wokalu, jeden z najbardziej nietuzinkowych głosów polskiej estrady. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma polskimi artystami, których wspierała przez lata w chórkach. Szerszemu gronu odbiorców wokalistka dała się poznać solowymi singlami „Just A Few Words”, „Count On Me”, „XXI” i „Niespokojnie”. W listopadzie 2021 roku ukazał się jej debiutancki album „Moje historie”, zajmując już w pierwszym tygodniu preorderu pierwsze miejsce w TOP 100 internetowej sprzedaży Empiku.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

MUSIC EVERYWHERE

ul. Lęborska 3B

80-386 Gdańsk

www.musiceverywhere.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.