Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ODWOŁANY] XXVI-lecie zespołu Łzy

20 sierpnia

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Szanowni Państwo,

informujemy, że koncert zespołu Łzy został odwołany z przyczyn leżących po stronie Organizatora. Odwołanie nie ma związku z bieżącą działalnością zespołu Łzy. 

Zespół CKK Jordanki


XXVI-lecie zespołu Łzy

20 sierpnia 2022, sobota
godz. 19:00
Sala Koncertowa


czarno-białe zdjęcie członków zespołu ŁzyZespół Łzy istnieje już 25 lat i jest obecnie jednym z bardziej popularnych i najdłużej aktywnych zespołów pop-rockowych w Polsce. Dotychczas ukazało się dziewięć premierowych albumów Łez, z których trzy: „W związku z samotnością”, „Nie czekaj na jutro” i „The Best Of 1996-2006″ osiągnęły status Platynowej Płyty, a jeden – „Jesteś jaki jesteś” pokrył się „złotem”.

Najnowszy album to płyta „Miłość w czasach samotności” (2021), która jednocześnie jest wydawnictwem jubileuszowym uświetniającym 25-lecie działalności zespołu.


OBECNIE SKŁAD ZESPOŁU TWORZĄ:
Sara Chmiel (wokal)
Daniel Arendarski (gitary)
Arek Dzierżawa (bas)
Rafał Trzaskalik (gitary)
Adrian Wieczorek (instrumenty klawiszowe)
Dawid Krzykała (perkusja)


Przed gwiazdą główną wystąpi Dominika Wyborska – wokalistka z Torunia, uczestniczka programu Mam Talent oraz Zuzanna Worek.


Organizator:

Event Hards Jasieniecki Stasiak 2.0

Stanisławowska 47

54-611 Wrocław

71 300 13 12

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.