Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Welconomy | XXVIII

21 czerwca

10:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Przed nami XXVIII edycja Welconomy !


W dniach 21-22 czerwca 2021 odbędzie się XXVIII edycja Welconomy Forum in Toruń. Wzorem zeszłego roku Forum odbędzie się w sposób tradycyjny pierwszego dnia na terenie CKK Jordanki w Toruniu, natomiast drugi dzień konferencji zostanie przeprowadzony w formie online. Nagrane wcześniej panele tematyczne zostaną zamieszczone na kanale Welconomy w platformie YouTube.

W tym roku podczas Sesji Inauguracyjnej zostaną poruszone dwa tematy: wpływ pandemii na zmiany społeczne i gospodarcze w kraju i na świecie oraz Zielony Ład.


Podczas XXVIII edycji Welconomy będziemy gościć reprezentantów ze środowiska biznesowego, naukowego i politycznego. Zostaną poruszone między innymi tematy związane ze zdrowiem oraz systemem jego ochrony, sprawami dotyczącymi bezpieczeństwa i przyszłości energetyki w Polsce oraz etyką. Dyskutować będziemy również na temat roli banków i instytucji pomocowych w odbudowie aktywności gospodarczej i inwestycyjnej, funkcjonowania sieci handlowych w dobie kryzysu.

Tradycyjnie osobny blok przeznaczony będzie dyskusji na temat współpracy z zagranicą.

Konferencja obejmować będzie również Bałtyckie Forum Samorządowe, poświęcone samorządowcom z północy kraju.


Tematyka XXVIII Welconomy jest na tyle różnorodna, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, poglądów czy branży, którą reprezentuje. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych wieloletnich i przyszłych sympatyków.


Więcej informacji na welconomy.pl

Organizator:

Stowarzyszenie Integracja i Współpraca

ul. Przy Skarpie 10H/12

87-100 Toruń

660 469 370

welconomy.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.