Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Zamiana na wakacje [ODWOŁANY]

28 września

19:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

KOMUNIKAT

 

Szanowni Państwo, jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl „Zamiana” planowany na 28.09.2020 roku w sali CKK Jordanki w Toruniu.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Zachęcamy do wymiany biletów na inne wydarzenia z naszej oferty lub voucher ważny do końca 2021 roku. Pełny repertuar 2020/2021 znajdą Państwo na stronie adria-art.pl. Decyzję o wymianie należy zgłosić na adres rezerwacje@adria-art.pl, w treści podając numer rezerwacji. W celu otrzymania zwrotu pieniędzy za bilety, prosimy o kontakt z punktami sprzedaży, w których kupili Państwo bilety.

Przepraszamy za niedogodności.
Zespół organizatora – Adria Art

 

Zwariowana komedia z wątkiem kryminalnym. Spektakl „Zamiana” bawi i trzyma w napięciu od pierwszej chwili!

To miały być spokojne wakacje w pięknej hiszpańskiej willi. Jednak zamiast sielanki, szumu morza i wygrzewania się na plaży na bohaterów spektaklu czekał trup w szafie i kryminalna zagadka do rozwikłania. Jak u Hitchcocka – zaczyna się od trzęsienia ziemi, a później napięcie tylko rośnie.

„Zamiana” to spektakl dla tych, którzy nie tylko cenią sobie poczucie humoru, ale też lubią poczuć dreszczyk emocji, wcielając się w rolę detektywa. Spraw do wyjaśnienia jest tu mnóstwo: kim jest człowiek z torbą na głowie? Czy mafia z Torremolinos to najstraszniejsi ludzie na świecie? I kim jest zagadkowy właściciel domu, Pan Dobson?

Rozwiązanie czeka w teatrze!


Obsada:
Zuzanna Grabowska/Adrianna Borek
Joanna Opozda/Agnieszka Mrozińska
Paweł Koślik/Wojciech Błach
Patryk Pniewski/Marcel Sabat
Tomasz Oświeciński/Tomasz Dedek
Robert Jarociński/Jakub Wieczorek
Bartosz Obuchowicz

Autor: Ian Ogilvy
Reżyseria: Jerzy Jan Połoński
Kostiumy: Agnieszka Józefina Sasim

Czas trwania: 2 godz. 15 minut z przerw

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Adria Art

ul. Artura Grottgera 4/2

85-277 Bydgoszcz

605 555 676

adria-art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.