Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

[ONLINE] CZAS DLA NAS. Zasiali górale owies

25 kwietnia

15:00

dodaj do swojego kalendarza

Zasiali górale owies
Koncert z cyklu: Czas dla Nas.

KONCERT ONLINE
25 kwietnia, niedziela, godz. 15:00

Zapraszamy na KONCERT w formule ONLINE, który będzie transmitowany 25 kwietnia 2021 r. o godz. 15:00 na kanale YouTube Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.
Koncert dostępny będzie dla Państwa do 26 kwietnia do godz. 20:00.


Podobno owies najlepiej siać w połowie marca, a my wykonamy to zadanie muzycznie! A zamierzamy to zrobić śpiewając a nawet tańcząc! Zapraszamy na spotkanie z taneczną muzyką ludową. W polskim folklorze – od morza do Tatr – nie brak wesołych piosenek i zabaw, do których nauki zachęcamy, wszak tradycję trzeba pielęgnować


Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo, a dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.


Przygotowanie i prowadzenie: Adriana Wdziękońska.


Mecenas Główny: Gmina Miasta Toruń
Mecenas Strategiczny: Nova Trading S.A.
Mecenas Kultury – Główny Sponsor: PGE Energia Ciepła S.A.
Organizator: Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Instytucja finansowana ze środków Gminy Miasta Toruń.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Toruńska Orkiestra Symfoniczna

Al. Solidarności 1-3

87-100 Toruń

56 622 88 05

www.tos.art.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.