Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Zaucha akustycznie | Koncert pamięci Andrzeja Zauchy

30 sierpnia

18:00

| Sala Koncertowa

dodaj do swojego kalendarza

Przed nami doskonałe muzyczne emocje!

Jak co roku ZauchaFestiwal.pl zaprasza na specjalny koncert poświęcony twórczości Andrzeja Zauchy.

30 sierpnia 2020 roku o godzinie 18:00 usłyszymy utalentowane gwiazdy!
Na scenie Centrum Kulturalno-Kongresowego wystąpią: Michał Szpak, Marek Piekarczyk, Kasia Moś, Wojciech Myrczek vocalist, Marta Król, Paweł Wolsztyński oraz Dominika Jaszczyńska.

W tym roku usłyszymy piosenki Andrzeja Zauchy, w akustycznych aranżacjach.

Wstęp wolny. Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki, do odbioru w kasie biletowej w dniach 27-29 sierpnia (czwartek,  piątek i  sobota) w godzinach od 13:00 do 19:00.
Jedno zaproszenie ważne jest dla jednej osoby, natomiast w kasie jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

 


W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:

🔵1️) Limit uczestników
W wydarzeniu może uczestniczyć ograniczona liczba osób, określana w dniu wydarzenia.

🔵2️) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia
W trakcie koncertu obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na wydarzenie.

🔵3️) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

🔵 4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.

🔵 5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.


Organizatorzy: Festiwal Serca Bicie, Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.

Organizator:

Kontakt z organizatorem:

Konopnickiej 13/4 (III piętro)

87-100 Toruń

662 072 661

www.tak.torun.pl

Parking

Uprzejmie informujemy, że na terenie CKK Jordanki znajduje się całodobowy, płatny, niestrzeżony parking na 185 miejsc. Zapraszamy do korzystania z parkingu podczas spektakli, a także w czasie wyjazdów do centrum miasta.