Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

26 maja, 2020

Aktualności

#JordankiOnline


#JordankiOnline.


W Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki powstało profesjonalne studio telewizyjne toruńskiej firmy z Art4Media. Studio zainauguruje swoją działalność już w środę, 3 czerwca. O 20.00 na kanale YouTube CKK Jordanki wystąpi Tobiasz Staniszewski.

Tobiasz Staniszewski – wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i poeta. Finalista VI. edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland. Koncertujący na dużych i małych scenach, w kraju i za granicą. Jak sam o sobie mówi: „miłośnik sztuki we wszelkich przejawach”.

Z kolei 10 czerwca, o godz. 20.00 na kanale YouTube CKK Jordanki wystąpi toruński Open Blues. Zespół tworzony przez pięciu muzyków (Przemek Łosoś, Wiesław Kryszewski, Igor Nowicki, Marcin Grabowski i Grzegorz Minicz) wyróżniają świetne utwory, energia i harmonia. W listopadzie 2019 r.  ukazała się ich ostatnia płyta „Droga nieznana”, która powstała z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

Koncerty zostaną zrealizowane w studio nagrań w CKK Jordanki. Pomimo złagodzenia obostrzeń związanych ze stanem epidemicznym, oferta studia może być ciekawą propozycją dla organizatorów dużych wydarzeń, konferencji. Studio oferuje szerokie możliwości produkcji, profesjonalnej oprawy wizualnej i profesjonalnej transmisji wydarzeń.
 

Bądźcie z nami na kanale YouTube CKK Jordanki.


Bądź z #JordankiOnline!


Produkcja: Art4Media.

Partnerami projektu są:
Miasto Toruń
Europejskie Centrum Filmowe Camerimage
Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Poprawa funkcjonowania komunikacji miejskiej w Toruniu – BiT-City II” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.